Ojej, dziękuję Ci serdecznie! Po raz pierwszy zdecydowałam się odsłonić przed światem cząstkę mojej twórczości, więc każda opinia jest dla mnie niesamowicie ważna i jednocześnie sprawia, że czuję dreszcze na plecach. ;)
Skorzystałem z zaproszenia. Trochę późno, ale lepiej niż wcale. Nie lubię opowieści gdzie dzieci są głównymi bohaterami, ale dzieci wyrastają. Napisane fajnym językiem, podobało mi się i fajnie się czytało. Dobry wstęp do czegoś. Na pewno przeczytam następny rozdział.
Komentarze (4)
Zakochałam się w opowiadaniu jest wciągające. Dam 5.
Ojej, dziękuję Ci serdecznie! Po raz pierwszy zdecydowałam się odsłonić przed światem cząstkę mojej twórczości, więc każda opinia jest dla mnie niesamowicie ważna i jednocześnie sprawia, że czuję dreszcze na plecach. ;)
Proszę :) Bardzo dobrze mi się czytało. Powodzenia w dalszym pisaniu:)
Skorzystałem z zaproszenia. Trochę późno, ale lepiej niż wcale. Nie lubię opowieści gdzie dzieci są głównymi bohaterami, ale dzieci wyrastają. Napisane fajnym językiem, podobało mi się i fajnie się czytało. Dobry wstęp do czegoś. Na pewno przeczytam następny rozdział.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania