nic

 

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Pontàrú 01.03.2019

    Ładny początek.
    Wydaje mi się, że linie dialogowe różnych osób powinny zaczynać się od nowych linii a nie tak jak to tutaj jest - po myślnikach. Czasami trudno się połapać kto mówi. Chyba, że to celowy zabieg?
    Za te małe błędy daję 4 i czekam na więcej.

  • Evi 06.03.2019

    Poprawiłam, mam nadzieję, że jest ok.

  • Pontàrú 06.03.2019

    Wszystko teraz wygląda zdecydowanie lepiej. Jest bardziej czytelne. Czekam na kolejne części :)

  • Evi 06.03.2019

    Pontàrú Dziękuję. Właśnie jestem w trakcie pisania. Mam nadzieję, że jutro zamieszczę następną część. :)

  • MKamilM 06.03.2019

    tam na początku powinno być następuje a nie następuję chaos. drobna uwaga z mojej strony ;)

  • Evi 06.03.2019

    hej, racja. Tak to jest jak się pisze po ciemku.

  • Gregory Heyno 07.03.2019

    Jest ok, ;)

  • Evi 07.03.2019

    To chyba ok :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania