Ładny początek.
Wydaje mi się, że linie dialogowe różnych osób powinny zaczynać się od nowych linii a nie tak jak to tutaj jest - po myślnikach. Czasami trudno się połapać kto mówi. Chyba, że to celowy zabieg?
Za te małe błędy daję 4 i czekam na więcej.
Komentarze (8)
Ładny początek.
Wydaje mi się, że linie dialogowe różnych osób powinny zaczynać się od nowych linii a nie tak jak to tutaj jest - po myślnikach. Czasami trudno się połapać kto mówi. Chyba, że to celowy zabieg?
Za te małe błędy daję 4 i czekam na więcej.
Poprawiłam, mam nadzieję, że jest ok.
Wszystko teraz wygląda zdecydowanie lepiej. Jest bardziej czytelne. Czekam na kolejne części :)
Pontàrú Dziękuję. Właśnie jestem w trakcie pisania. Mam nadzieję, że jutro zamieszczę następną część. :)
tam na początku powinno być następuje a nie następuję chaos. drobna uwaga z mojej strony ;)
hej, racja. Tak to jest jak się pisze po ciemku.
Jest ok, ;)
To chyba ok :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania