...
...Autor: Jan NowaczyńskiCzytano 155 razyData dodania: 18.04.2024
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Byk i bawół domami.... tego nie rozumiem, ale nie ma takiego obowiazku żeby rozumiec. 4/5
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (1)
Byk i bawół domami.... tego nie rozumiem, ale nie ma takiego obowiazku żeby rozumiec. 4/5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania