Łzy płynące jak morze
We łzach idę
nie patrząc czy ktoś idzie
po drodze
oczy mokre od łez
słysząc tylko
nie martw się
wszystko będzie dobrze
łzy spływały
po policzkach
delikatnie
aksamitny dotyk
próbując palcami otrzeć
smutne oczy
smutne chwile
już nie ma
Komentarze (6)
Jeżeli wiersz pisany jest małą literą i bez interpunkcji, to nie można zaczynać wielką literą, bo to błąd. Trzeba być konsekwentnym.
Ja bym oczywiście inaczej zaczęła, stworzyłabym jakiś obraz dla czytelnika...
we łzach idę
po drodze mokrej od łez
coś w ten deseń, żeby były metafory, bez nich dzisiaj w poezji nie ma się szansy zaistnieć. Popracuj nad tym tekstem, bo można z tego stworzyć wiersz. Pozdrawiam.
Betti:)
Witaj Neurotyk. Jak się ma Twój talent?
Betti, nie mam czasu teraz na talent. Zapracowany jestem. Po wakacjach wrócę do talentów.
dziękuję bardzo z komentarze rady pozdrawiam wszystkich
Smutne to takie. Ale ładne. Moje pięć. *****
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania