.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • 60secondsToDie 31.03.2016

    Ach, ta anonimowa jedyneczka

  • Łowczyni 31.03.2016

    Prawda? :>
    Nic tak nie denerwuje jak pozostawienie jedynki bez uzasadnienia swojej oceny. ;-;

  • 60secondsToDie 31.03.2016

    Mhm ;__;
    Czekam, aż ktoś przeczyta moje powyższe wypociny i jakoś rozsądnie skomentuje.

  • Łowczyni 31.03.2016

    Już jest. :)

  • Łowczyni 31.03.2016

    Mnie się naprawdę spodobał Twój tekst. Możliwe, że coś jest do poprawki, jak np. prawie zupełny zanik dialogów. Poza tym, kupiłaś mnie treścią. :)

  • Nie rozumiem, że dobre teksty dostają jeden, a osoby , które piszą " laną wodę" dostają pięć. Śmiechu warte.
    Sam tytuł zachęca do zajrzenia, niespotykany. Inny od wszystkich tytuł.
    Dobrze dramatycznie zaczęłaś, a dalej prowadzisz spokojnie historię. Płynność i przejrzystość w Twojej historii jest dobrym uwieńczeniem przestawionej historii. Brakuje mi trochę dialogów.
    Dałabym 4, ale postawię 5 za tą niesprawiedliwość.
    Pozdrawiam.

  • 60secondsToDie 31.03.2016

    Nie ma dialogów, bo to tak jakby wstęp, nawet nie prolog, tylko urywek z historii głównej bohaterki. W pierwszej części ukazałam fragment rozmowy, możesz zajrzeć. W następnych rozdziałach także będę starała się zamieścić trochę więcej rozmów.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania