"Magia Zimy"

Zanurzam się w magię zimy,

otulona płatkami śniegu,

miękkimi jak ciepły kocyk,

delikatnie spowijającymi ziemię białym dywanem.

 

Każdy płatek, niczym mały cud natury,

wiruje w powietrzu, jakby zatańczył specjalnie dla mnie,

niosąc spokój i ciszę zimowej nocy.

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Tiun02 dwa lata temu

    Gdy to czytam robi się zimno i wyobrażam sobie dom z rozpalonym kominkiem wewnątrz, a za oknem pięknie prószy śnieg, ładne opisanie zimy. Mogłaś dodać coś o skrzypieniu, lubię gdy skrzypi.

  • Izabela 77 dwa lata temu

    ja też lubię, chociaż za zimą nie przepadam

  • wikindzy dwa lata temu

    A czy masz certyfikat zielonego ładu na tym kopciuchu?

  • Tiun02 dwa lata temu

    wikindzy Tak jest czarny dym zamienia w różowy a i Mikołaj się nie zmieści.

  • wikindzy dwa lata temu

    Tiun02, Najważniejsze kryteria spełnione, szczególnie chodzi o te czerwone brodacze, jaraj zatem zdrów/owa, bez podłamu.

  • piliery dwa lata temu

    "miękki jak ciepły kocyk" - ciepły kocyk najczęściej nie jest miękki - trochę się czepiam ale metafora lekko naciągnięta.

  • Izabela 77 dwa lata temu

    dzięki za wszystkie komentarze

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania