"Magia Zimy"
Zanurzam się w magię zimy,
otulona płatkami śniegu,
miękkimi jak ciepły kocyk,
delikatnie spowijającymi ziemię białym dywanem.
Każdy płatek, niczym mały cud natury,
wiruje w powietrzu, jakby zatańczył specjalnie dla mnie,
niosąc spokój i ciszę zimowej nocy.
Komentarze (7)
Gdy to czytam robi się zimno i wyobrażam sobie dom z rozpalonym kominkiem wewnątrz, a za oknem pięknie prószy śnieg, ładne opisanie zimy. Mogłaś dodać coś o skrzypieniu, lubię gdy skrzypi.
ja też lubię, chociaż za zimą nie przepadam
A czy masz certyfikat zielonego ładu na tym kopciuchu?
wikindzy Tak jest czarny dym zamienia w różowy a i Mikołaj się nie zmieści.
Tiun02, Najważniejsze kryteria spełnione, szczególnie chodzi o te czerwone brodacze, jaraj zatem zdrów/owa, bez podłamu.
"miękki jak ciepły kocyk" - ciepły kocyk najczęściej nie jest miękki - trochę się czepiam ale metafora lekko naciągnięta.
dzięki za wszystkie komentarze
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania