Magiczna Jesień

W złotych liściach tańczą promienie,

Z każdym wiatru szeptem, znów wytchnienie.

Jesień maluje świat w ciepłe barwy,

Przyrody sztuka — nie tylko na dawnych kartach.

 

Mgły unoszą się, jak marzenia,

W duszy pojawia się ciche wzruszenie.

Dni krótsze, wieczory w blasku świec,

Czas refleksji, czas nowych treści.

 

Grzyby w lesie, jabłka w sadzie,

Ciepła herbata, czas na wspomnienia.

Krople deszczu, jak perły na trawie,

Jesień — to magia w każdej sprawie.

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • Jordan Tomczyk dwa lata temu

    Idealnie oddany klimat polskiej złotej jesieni.

    Ta pora roku kojarzy się zwykle z chłodnym podmuchem wiatru, kroplami deszczu, momentami wręcz depresyjną szarugą. Ty malujesz jesień w ciepłych barwach z nutką melancholii.

    Miło się czytało. Pozdrawiam 🙂

  • Izabela 77 dwa lata temu

    dzięki za komentarz

  • Karolexification dwa lata temu

    Piękny wiersz :)

  • Izabela 77 dwa lata temu

    dzięki

  • Grafomanka dwa lata temu

    Taka se rymowaneczka... xD

  • Karolexification dwa lata temu

    Fajne właśnie, nie znasz się

  • Grafomanka dwa lata temu

    Karolexification, e tam, ty się nie znasz, ja wszystko wiem lepiej... 😁

  • Karolexification dwa lata temu

    Grafomanka i właśnie o to chodzi kochanie, to jest mega słabe

  • Grafomanka dwa lata temu

    Karolexification, ty pracuj nad sobą, razem z Izką, bo oboje piszecie jak dzieciaczki... a to poważny portal

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Grafomanka a ty babo chłopie zmień majtki bo śmierdzisz

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Grafomanka i usuń tego kijaq z krocza haha

  • Karolexification dwa lata temu

    Grafomanka No właśnie poważny portal zatem naprawdę nie mam pojęcia co ty tutaj robisz

  • Grafomanka dwa lata temu

    Izka, już to pisałeś... powtarzasz się xD

  • Grafomanka dwa lata temu

    Karolexification, tępię grafomanię...

  • Karolexification dwa lata temu

    Grafomanka jp jp

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Karolexification ale tu dzieci co nie?

  • Karolexification dwa lata temu

    Izabela 77 W byciu dzieckiem nie ma niczego złego, gorzej jak ktoś jest dzieckiem będąc już bądź co bądź kobietą w świadomym wieku

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Karolexification masz racje

  • piliery dwa lata temu

    Błędy gramatyczne w pierwszej strofie.

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Błędy gramatyczne w pierwszej strofie.

  • piliery dwa lata temu

    Izabela 77 Chore echo?

  • Mak dwa lata temu

    Bez ładu i składu. Ani rytmu, ani dobrych rymów. Treść to po prostu wyliczanka.

  • Izabela 77 dwa lata temu

    zazdrosny? Pokaż jak się pisze mistrzu

  • Izabela 77 dwa lata temu

    ooooooo! sam nie masz ani jednego wiersza- klawo jak cholera niw?

  • Mak dwa lata temu

    Izabela 77 i co z tego, że nie mam wierszy? Czytać potrafię.

  • Izabela 77 dwa lata temu

    Izabela 77 Chore echo?

  • Rudy420 dwa lata temu

    Czemu na tej stronie jest tyle hejterow

  • Grain dwa lata temu

    Pozazdrościło się weny burmistrzowi Królowego mostu z filmów U Pana Boga w Trójcy: za miedzą, piecem i w ogródku.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania