Mała dziewczynko
Nie płacz
Mała dziewczynko
Nie warto
Jutro będzie lepszy dzień
Nie płacz
Mała dziewczynko
Nie do twarzy Ci we łzach
O nie.
Nie płacz
Mała dziewczynko
Ja wiem, że boli
Ja wiem
Nie płacz
Mała dziewczynko
On wróci
Może nie dzisiaj
Może nie za tydzień
Może już za chwilę?
Komentarze (4)
Na początku przywitam się. A więc witaj, wpadłam zerknac na Twoją twórczość. Przechodząc do tematu głównego, jakim jest wiersz, musze stwierdzić, że druga zwrotka najbardziej mi się podobała. Jest taka, jakby to nazwać, prawdziwa i subtelna w doborze słów. W wierszach średnio się orientuję, ale ten niestety do mnie nie przemówił. Szczerze powiedziawszy był dobry do ostatniej zwrotki. Ta wcale nie przypadła mi do gustu. Być może dlatego, iż kojarzy mi się że szczeniacką miłością, w której dziewczyna przeżywa odejście chłopaka. Posiada sens, nie powiem, że nie, ale jak dla mnie jest zbyt banalny. Całość prezentuje się niezle. Przepraszam, jeżeli w jakikolwiek sposób Cię urazilam, nie chciałam. Zostawiam 3,5 czyli 4.
Wiersz jest... no nie mam słowa ;D Jest okej, ale nie przemawia do mnie. Zgadzam się z Szalo. Ostatnia zwrotka wcale nie jest dobra...
Zapraszam do mnie. Może opowiadania/wiersze spodobają Ci się ;D
Zostawiam 4 na zachętę ;)
Mnie nie ujęła końcówka. Cała reszta jest bardzo ciekawa, też dam 4 :)
Zgadzam się z moimi poprzedniczkami końcówka jakoś nie przypadła mi do gustu. Ale wiersz jest w porządku, więc 4 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania