Mała Księżniczka
Gdy pierwszy ząbek w buzi się córeczko pojawia,
Mama z tatą z radości aż śpiewają to ich przecież rozbawia.
Mała księżniczka, choć czasem jest zapłakana,
Wkracza w świat ząbków, taka wesoła roześmiana.
Choć noce bywają pełne łez, smutku i troski,
Wszystko wynagradza jej uśmiech zawsze boski.
Każdy nowy ząbek to krok w Twoją dorosłość,
A w sercach rodziców rośnie wielka miłość.
Kochana córeczko, choć czasem Ciebie boli,
Wiedz, że taka i mama w pamiętniku nagryzmoli.
Razem przetrwamy te trudne przejściowe chwile,
Bo Twoje ząbkowanie to nasze fruwające motyle.
Komentarze (2)
Ojej, bo mi sie stary moj wiersz przypomnial, bede improwixowac
.....
ćwiczy plucie na odleglosc
Sorry, bo to bylo strasznie dawno temu
- Jesteś ksiẹciem - mowi ksiecznicxka
do żabki
Cwiczy kankany
...
Plucie na odleglosc
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania