Małe nie pozorne ale trafi potwornie...Autor: A. Hope.SCzytano 539 razyData dodania: 19.04.2019
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 5
Zaloguj się, aby ocenić24
Dawaj i tu komentarze, opnie, czy jedynki... ale zanim to zrobisz przemyśl to pięć raz jak będziesz trzeżwy
Tak betti to dla ciebie, ale i tak jesteś pusta by to zrozymieć
Fajne, interesujące i daje do myślenia:)
dzienx :)
Bełkot trzeźwego szaleńca, a może tylko wielkie upośledzenie umysłowe, co zresztą na jedno wychodzi... To nawet na jedną gwiazdę nie zasługuje, to mniej niż zero...
ale większe od twojego :D
A. Hope.S. Lady Pank miało taki numer, ale grali go w radiu do unudzenia.
yanko wojownik Jasiu.. pamiętam... :D
yanko wojownik I jakoś ten numer nie był mniej niż ZREO ;D ;D ;D
To pytanie jest też skromne, acz dla innych wiekopomne, interpunkcja itp., jest to ważne, gdy się wie. Może jam nie statySTYka, by odgrywać tu krytyka, czasem chodzi o coŚ więcej, kiedy być nie musisz jeńcem. Człowiek pusty – to wie każdy, nie raz jeden się poskarży, ci bezradni, ci bez ducha, i ta ich idea krucha. Czasem tak się jednak zdarza, kto cię ceni, ten obdarza, i tu kółko się zamyka, NIE MAM RYMU Ostatnia zwrotka jest zupełnie poplątana. Gdyby dopracować i wywalić błędy, wyszedłby fajny wierszyk. Bez oceny.
Dziękuję. Może faktycznie to rozbuduję.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
Dawaj i tu komentarze, opnie, czy jedynki... ale zanim to zrobisz przemyśl to pięć raz jak będziesz trzeżwy
Tak betti to dla ciebie, ale i tak jesteś pusta by to zrozymieć
Fajne, interesujące i daje do myślenia:)
dzienx :)
Bełkot trzeźwego szaleńca, a może tylko wielkie upośledzenie umysłowe, co zresztą na jedno wychodzi... To nawet na jedną gwiazdę nie zasługuje, to mniej niż zero...
ale większe od twojego :D
A. Hope.S. Lady Pank miało taki numer, ale grali go w radiu do unudzenia.
yanko wojownik Jasiu.. pamiętam... :D
yanko wojownik I jakoś ten numer nie był mniej niż ZREO ;D ;D ;D
To pytanie jest też skromne,
acz dla innych wiekopomne,
interpunkcja itp.,
jest to ważne, gdy się wie.
Może jam nie statySTYka,
by odgrywać tu krytyka,
czasem chodzi o coŚ więcej,
kiedy być nie musisz jeńcem.
Człowiek pusty – to wie każdy,
nie raz jeden się poskarży,
ci bezradni, ci bez ducha,
i ta ich idea krucha.
Czasem tak się jednak zdarza,
kto cię ceni, ten obdarza,
i tu kółko się zamyka,
NIE MAM RYMU
Ostatnia zwrotka jest zupełnie poplątana.
Gdyby dopracować i wywalić błędy, wyszedłby fajny wierszyk. Bez oceny.
Dziękuję. Może faktycznie to rozbuduję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania