Mały kurdupel na koturnach

Mały kurdupel na koturnach,

chce zostać polskim prezydentem,

co dzień publicznie się wydurnia,

i obietnice składa dęte.

 

Trzeba przy urnach wyciąć gostka,

jak hemoroidy, które bolą,

lepiej dla wszystkich gdyby został,

akwizytorem Prince Polo.

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • okruszynka ponad rok temu

    Wychodzi na to, że najlepiej poradzili sobie sowici zagładzając na śmierć parę ładnych milionów, że do dzisiaj trudmo się doliczyć ilu dokładnie. Tam to mieli wymarzoną wolność i swobodę. Za te rzezie dzisiaj płacą. Niedługo nikt im nie będzie chciał pomagać.

  • Grain ponad rok temu

    to przydupas Mścichuja

  • okruszynka ponad rok temu

    😂😂😂😂

  • ireneo ponad rok temu

    Pierdoły prawisz grafomanie, jak zwykle zresztą.
    Kurdupel na Dude nie wystartował - drabinke mu zajumali, a kule jakiś dureń sprezentował Ukraińcom na front, kiedy dostawy amunicji ta ruda małpa zza wielkiej wody wstrzymała

  • okruszynka ponad rok temu

    Ireneo do budy frustracie.

  • ireneo ponad rok temu

    okruszynka
    co co debilu

  • okruszynka ponad rok temu

    ireneo nie rozumiesz słowa pisanego?

  • ireneo ponad rok temu

    okruszynka
    tylko PISanego przez zboczonych obscenicznych idiotów, jeśli pytasz o twój bełkot

  • okruszynka ponad rok temu

    ireneo ty żadnego nie rozumiesz, w ogóle mało co rozumiesz.

  • Poncki ponad rok temu

    No, masz rację. Też uważam, że Nawrocki lepiej by się odnalazł jako akwizytor Prince polo niż prezydent.

  • okruszynka ponad rok temu

    To zastępca mściluja reklamuje amerykańskie Prince Pole i niemieckie ogórki😀😀😀

  • Poncki ponad rok temu

    okruszynka no, może, ale to Nawrocki jest idiotą.

  • okruszynka ponad rok temu

    Poncki to kim jest w takim razie zastępca mściluja? Baranem do entej potęgi, bęcwałem, durniem, albo łosz nad gou,

  • Poncki ponad rok temu

    okruszynka ja nie wiem co ty piszesz. Chyba zaczynasz mieć wylew. Proponuję profilaktycznie zadzwoń po karetkę.

  • Dobranocka ponad rok temu

    Poncki ja piszę o dupiarzu😂😂😂😂😂 Sam się tak nazwał, żeby nie było, że to źli ludzie tak o nim 🗣️ Czy to tak trudno zrozumieć.

  • Dobranocka ponad rok temu

    Tylko tekst mi na razie nie chce wejść na główną. Zaraz przeczytasz, jak wejdzie.

  • okruszynka ponad rok temu

    Poncki nie nic mi nie jest napij się nerwosolu😹😹😹

  • Grain ponad rok temu

    okruszynka, Poncki to idiota regularniejszy od rozkładu PKP

  • okruszynka ponad rok temu

    Grain to widać i czuć. Rudy ino piernie, a on skacze jak pajacyk.

  • piątek ponad rok temu

    Mnie bardzo śmieszy

  • okruszynka ponad rok temu

    Dzięki, miło mi. Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania