Mały kurdupel na koturnach
Mały kurdupel na koturnach,
chce zostać polskim prezydentem,
co dzień publicznie się wydurnia,
i obietnice składa dęte.
Trzeba przy urnach wyciąć gostka,
jak hemoroidy, które bolą,
lepiej dla wszystkich gdyby został,
akwizytorem Prince Polo.
Komentarze (21)
Wychodzi na to, że najlepiej poradzili sobie sowici zagładzając na śmierć parę ładnych milionów, że do dzisiaj trudmo się doliczyć ilu dokładnie. Tam to mieli wymarzoną wolność i swobodę. Za te rzezie dzisiaj płacą. Niedługo nikt im nie będzie chciał pomagać.
to przydupas Mścichuja
😂😂😂😂
Pierdoły prawisz grafomanie, jak zwykle zresztą.
Kurdupel na Dude nie wystartował - drabinke mu zajumali, a kule jakiś dureń sprezentował Ukraińcom na front, kiedy dostawy amunicji ta ruda małpa zza wielkiej wody wstrzymała
Ireneo do budy frustracie.
okruszynka
co co debilu
ireneo nie rozumiesz słowa pisanego?
okruszynka
tylko PISanego przez zboczonych obscenicznych idiotów, jeśli pytasz o twój bełkot
ireneo ty żadnego nie rozumiesz, w ogóle mało co rozumiesz.
No, masz rację. Też uważam, że Nawrocki lepiej by się odnalazł jako akwizytor Prince polo niż prezydent.
To zastępca mściluja reklamuje amerykańskie Prince Pole i niemieckie ogórki😀😀😀
okruszynka no, może, ale to Nawrocki jest idiotą.
Poncki to kim jest w takim razie zastępca mściluja? Baranem do entej potęgi, bęcwałem, durniem, albo łosz nad gou,
okruszynka ja nie wiem co ty piszesz. Chyba zaczynasz mieć wylew. Proponuję profilaktycznie zadzwoń po karetkę.
Poncki ja piszę o dupiarzu😂😂😂😂😂 Sam się tak nazwał, żeby nie było, że to źli ludzie tak o nim 🗣️ Czy to tak trudno zrozumieć.
Tylko tekst mi na razie nie chce wejść na główną. Zaraz przeczytasz, jak wejdzie.
Poncki nie nic mi nie jest napij się nerwosolu😹😹😹
okruszynka, Poncki to idiota regularniejszy od rozkładu PKP
Grain to widać i czuć. Rudy ino piernie, a on skacze jak pajacyk.
Mnie bardzo śmieszy
Dzięki, miło mi. Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania