Mamo
Tyś mnie mamo na ten świat wydała, ja Ci w oczy patrzyłem z ufnością, tyś mnie mamo tak bardzo kochała, choć nie byłem jedyną miłością.
Mówiłaś słowa tak ciepło brzmiące, widziałem w oczach twych świat swój cały, miałaś oczy tak ciepłe błyszczące, które tak bardzo mnie pokochały.
Dziś Cię nie ma, odeszłaś cichutko, ale zawsze jesteś w sercu moim, wspominam Cię tak bardzo cieplutko, i wciąż tak bardzo Cię kocham mamo.
26.05.2024 r.
Komentarze (10)
Wzruszające, pozdrawiam serdecznie;)
Dziękuję pozdrawiam serdecznie
Sprawiłeś mamie radość
Pozdrawiam serdecznie 5*
Wzajemnie pozdrawiam
Przepiękny wiersz.
Dziękuję bardzo.
Piękne! Dziękuję za ten wiersz.
Proszę uprzejmie 🧡
Bardzo cieplutki wiersz- cudowny!
Dziękuję
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania