Mamo

Tyś mnie mamo na ten świat wydała, ja Ci w oczy patrzyłem z ufnością, tyś mnie mamo tak bardzo kochała, choć nie byłem jedyną miłością.

 

Mówiłaś słowa tak ciepło brzmiące, widziałem w oczach twych świat swój cały, miałaś oczy tak ciepłe błyszczące, które tak bardzo mnie pokochały.

 

Dziś Cię nie ma, odeszłaś cichutko, ale zawsze jesteś w sercu moim, wspominam Cię tak bardzo cieplutko, i wciąż tak bardzo Cię kocham mamo.

 

26.05.2024 r.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • E.T. 1979 rok temu

    Wzruszające, pozdrawiam serdecznie;)

  • tedi75 rok temu

    Dziękuję pozdrawiam serdecznie

  • andrew24 rok temu

    Sprawiłeś mamie radość

    Pozdrawiam serdecznie 5*

  • tedi75 rok temu

    Wzajemnie pozdrawiam

  • Aisak rok temu

    Przepiękny wiersz.

  • tedi75 rok temu

    Dziękuję bardzo.

  • Danielsky rok temu

    Piękne! Dziękuję za ten wiersz.

  • tedi75 rok temu

    Proszę uprzejmie 🧡

  • Bajeczna rok temu

    Bardzo cieplutki wiersz- cudowny!

  • tedi75 9 miesięcy temu

    Dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania