Mamona
Zepsute od środka
Zepsute z zewnątrz
Zepsute na wchodzie
Zepsute na zachodzie
Zepsute od głowy
Zepsute od ogona
Zepsute od prawa
Lewackie prostackie bezkarne nic
Biały anioł
Gromada aniołów
Przygląda się
Samounicestwieniu
Plugawych żmij
Pełzających w odmętach piekła
Anioł się zagubił
Szukając drogi spotkał sobie podobnych
Wyciągając rękę ujrzał twarz diabła
Przyspieszył kroku i zniknął za zakrętem
Dochodzą go głosy cierpienia
Tłumione mamoną
Odchodzi
Komentarze (20)
Zapytam ponownie - co to jest?
Violet to nowy trend, jeszcze nie ma nazwy.
Maurycy Lesniewski najwyraźniej ;)
to jest odpowiedź na zaczepki pewnej osoby :-) list do niej. dotarł i najwyraźniej zrozumiała wystawiając mi w empiku negatywna opinię książki, a raczej mojej osoby
Kasia Perla a możesz powiedzieć jakiej książki?
Violet Mojej " Perły rzucone przed damy"
Violet gdzieś przeoczyłam twoje pytanie. tez chcesz dorzucić swoja negatywna opinię? ;-) na granice masz fragmenty z książki
taka moja wirtualna wojna
Wojna na gesty. Wojna na słowa.
A zwycięzców brak.
Dam pięć. Lubię walecznych ludzi.
haha dzięki :-)))
Przeczytałam wspominaną przez Ciebie opinię i wcale nie jest taka krzywdząca. Naprawdę możesz z niej wiele wywnioskować. Mam wrażenie, że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Masz zamiar gonić każdego, kto ma inne zdanie niż Ty? Bierz to na klatę i pisz dalej. Człowiek uczy się całe życie.
oczywiście. wywnioskować można bardzo wiele. raczej nie o mnie tylko o piszącej. to nie tylko o opinie chodzi. z niej już tylko się śmiałam. miejsce miały inne zdarzenia. opinia to tylko jej skutek.
Kupa
Daję jeden
:-)))
Mnie się podoba... od dawna się tak nie uśmiałam... ha, ha, ha.
to straszne :-o
Kasia Perla straszne to jest to, że nie wstydziłaś się czegoś takiego wystawić na widok publiczny... to jest dopiero straszne...
betti straszne to są duchu buuuuuuu:-)))))
Kasia Perla duchy straszne? Nie żartuj, ludzie straszniejsi... szczególnie, kiedy głupoty piszą.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania