Mamona

Zepsute od środka

Zepsute z zewnątrz

Zepsute na wchodzie

Zepsute na zachodzie

Zepsute od głowy

Zepsute od ogona

Zepsute od prawa

Lewackie prostackie bezkarne nic

Biały anioł

Gromada aniołów

Przygląda się

Samounicestwieniu

Plugawych żmij

Pełzających w odmętach piekła

Anioł się zagubił

Szukając drogi spotkał sobie podobnych

Wyciągając rękę ujrzał twarz diabła

Przyspieszył kroku i zniknął za zakrętem

Dochodzą go głosy cierpienia

Tłumione mamoną

Odchodzi

Średnia ocena: 2.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Violet 08.08.2018

    Zapytam ponownie - co to jest?

  • Violet to nowy trend, jeszcze nie ma nazwy.

  • Violet 08.08.2018

    Maurycy Lesniewski najwyraźniej ;)

  • Kasia Perla 08.08.2018

    to jest odpowiedź na zaczepki pewnej osoby :-) list do niej. dotarł i najwyraźniej zrozumiała wystawiając mi w empiku negatywna opinię książki, a raczej mojej osoby

  • Violet 08.08.2018

    Kasia Perla a możesz powiedzieć jakiej książki?

  • Kasia Perla 10.08.2018

    Violet Mojej " Perły rzucone przed damy"

  • Kasia Perla 10.08.2018

    Violet gdzieś przeoczyłam twoje pytanie. tez chcesz dorzucić swoja negatywna opinię? ;-) na granice masz fragmenty z książki

  • Kasia Perla 08.08.2018

    taka moja wirtualna wojna

  • Aisak 08.08.2018

    Wojna na gesty. Wojna na słowa.
    A zwycięzców brak.

  • Aisak 08.08.2018

    Dam pięć. Lubię walecznych ludzi.

  • Kasia Perla 08.08.2018

    haha dzięki :-)))

  • ausek 08.08.2018

    Przeczytałam wspominaną przez Ciebie opinię i wcale nie jest taka krzywdząca. Naprawdę możesz z niej wiele wywnioskować. Mam wrażenie, że zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Masz zamiar gonić każdego, kto ma inne zdanie niż Ty? Bierz to na klatę i pisz dalej. Człowiek uczy się całe życie.

  • Kasia Perla 09.08.2018

    oczywiście. wywnioskować można bardzo wiele. raczej nie o mnie tylko o piszącej. to nie tylko o opinie chodzi. z niej już tylko się śmiałam. miejsce miały inne zdarzenia. opinia to tylko jej skutek.

  • Nuncjusz 08.08.2018

    Kupa
    Daję jeden

  • Kasia Perla 09.08.2018

    :-)))

  • betti 08.08.2018

    Mnie się podoba... od dawna się tak nie uśmiałam... ha, ha, ha.

  • Kasia Perla 09.08.2018

    to straszne :-o

  • betti 09.08.2018

    Kasia Perla straszne to jest to, że nie wstydziłaś się czegoś takiego wystawić na widok publiczny... to jest dopiero straszne...

  • Kasia Perla 10.08.2018

    betti straszne to są duchu buuuuuuu:-)))))

  • betti 10.08.2018

    Kasia Perla duchy straszne? Nie żartuj, ludzie straszniejsi... szczególnie, kiedy głupoty piszą.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania