....

.

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Fantasmagoria 12.08.2023

    Biedny dzieciak . Ktoś bardzo chciał przestraszyć je . Czyste zło .

  • plath 12.08.2023

    Biedny dzieciak. Miał nieudolną matkę, która na podstawowe potrzeby reagowała tylko krzykiem. Na szczęście Ewa zobaczyła swoją nieudolność przy wigilijnym stole.

  • Oblitus 12.08.2023

    W sumie całkiem okej tekst. Podoba mi się.

  • plath 12.08.2023

    :)

  • bylyfankrowy 13.08.2023

    całkiem spoko, fajnie się czytało

  • Minimimi 13.08.2023

    Krótkie, ale mocne

  • sturecki 15.08.2023

    A mnie się podoba dozowana dramaturgia i zaskakująca puenta.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania