Mamy dość
Mamy dość -
pytanie czego
Zarazy,
suszy,
deszczu
nawet powodzi
Rządu z rządzonymi
czy żądzy zostania
trzaśniętym głąbem
pod tytułem
WyPAD -
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tymczasem zakwitły lipy
i świecą złotawo
na tle cynowego nieba -
i akurat zbiera się na burzę
Pachną Gabrielle
Chanel
tej pani
spod Piątki
21.06.2020
Komentarze (14)
Sie masz troll :-D :-D :-D Widzę, że twoje wypróżnianie (się) płynie ci wartko jak ten strumyk po dzisiejszych ulewach :-D :-D :-D
Bez (lilak), już przepadł, jaśmin na górze lub dole.
Nawet chrabąszcze, koty podgryzają (są majowe i czerwcowe – i zupa bez odnóży), nieśmiałe w takim bez maseczki...
Przecież nie bzykam ?
Nie dałem Ci żadnej oceny ?
Są kantony w Szwajcarii, gdzie koty i psy są świątecznym daniem ?
Świetne! Ja też mam dość! 5
Gdziekolwiek wdajesz się w politykę tekst od razu pikuje.
Szkoda dobrych fraz i pomysłów.
Nie wiem, co "pikuje", a co się podnosi ;-) Komuś się zdaje, że jak grzmotnie palę, to obniży poziom tekstu ;) A tu tymczasem - inwersja :-D
Nie stawiam ocen (poza wyjątkiem), więc nie do mnie to stwierdzenie sie tyczy.
Swoją opinię wyraziłem w komentarzu.
nawet niezłe
Wielkie dzięki :)
Ja mam dość "Dościów" :)
Dlatego odwołałam się do kwitnących lip :)
Serdecznie :)
Wesoły tekst, 5, pozdrawiam :-)
"Turde"! Wesoły???
Serdecznie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania