Mamy dość

Mamy dość -

pytanie czego

 

Zarazy,

suszy,

deszczu

 

nawet powodzi

 

Rządu z rządzonymi

czy żądzy zostania

trzaśniętym głąbem

pod tytułem

 

WyPAD -

- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tymczasem zakwitły lipy

i świecą złotawo

na tle cynowego nieba -

i akurat zbiera się na burzę

 

Pachną Gabrielle

Chanel

tej pani

spod Piątki

 

21.06.2020

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • befana_di_campi 23.06.2020

    Sie masz troll :-D :-D :-D Widzę, że twoje wypróżnianie (się) płynie ci wartko jak ten strumyk po dzisiejszych ulewach :-D :-D :-D

  • Freya 23.06.2020

    Bez (lilak), już przepadł, jaśmin na górze lub dole.
    Nawet chrabąszcze, koty podgryzają (są majowe i czerwcowe – i zupa bez odnóży), nieśmiałe w takim bez maseczki...
    Przecież nie bzykam ?

  • Freya 23.06.2020

    Nie dałem Ci żadnej oceny ?

  • Freya 23.06.2020

    Są kantony w Szwajcarii, gdzie koty i psy są świątecznym daniem ?

  • Świetne! Ja też mam dość! 5

  • Puchacz 23.06.2020

    Gdziekolwiek wdajesz się w politykę tekst od razu pikuje.
    Szkoda dobrych fraz i pomysłów.

  • befana_di_campi 23.06.2020

    Nie wiem, co "pikuje", a co się podnosi ;-) Komuś się zdaje, że jak grzmotnie palę, to obniży poziom tekstu ;) A tu tymczasem - inwersja :-D

  • Puchacz 23.06.2020

    Nie stawiam ocen (poza wyjątkiem), więc nie do mnie to stwierdzenie sie tyczy.
    Swoją opinię wyraziłem w komentarzu.

  • Pan Buczybór 23.06.2020

    nawet niezłe

  • befana_di_campi 23.06.2020

    Wielkie dzięki :)

  • Józef Kemilk 23.06.2020

    Ja mam dość "Dościów" :)

  • befana_di_campi 23.06.2020

    Dlatego odwołałam się do kwitnących lip :)

    Serdecznie :)

  • Piotrek P. 1988 28.06.2020

    Wesoły tekst, 5, pozdrawiam :-)

  • befana_di_campi 28.06.2020

    "Turde"! Wesoły???

    Serdecznie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania