.
.Autor: ArsisCzytano 513 razyData dodania: 01.01.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Obsesja nuklearnej zagłady po raz kolejny. Ale ciekawie o tym piszesz. 5:)
Świetnie napisane, tekst wciąga. Podoba mi się tematyka, czekam na kolejną część. Ode mnie 5 :)
Postapo :D
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Obsesja nuklearnej zagłady po raz kolejny. Ale ciekawie o tym piszesz. 5:)
Świetnie napisane, tekst wciąga. Podoba mi się tematyka, czekam na kolejną część. Ode mnie 5 :)
Postapo :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania