.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Adam T 02.01.2017

    Obsesja nuklearnej zagłady po raz kolejny. Ale ciekawie o tym piszesz. 5:)

  • Jack Ripper 02.01.2017

    Świetnie napisane, tekst wciąga. Podoba mi się tematyka, czekam na kolejną część. Ode mnie 5 :)

  • Snippy 02.01.2017

    Postapo :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania