XXX

XXX

Średnia ocena: 3.1  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (38)

  • Świętości i litości to typowy rym częstochowski.
    "Boja ja moim rymem mogę nawet zabić (...)"- Ilu ukatrupiłeś?
    Pozdrawiam

  • Bogumił 25.09.2019

    Nie liczyłem Marku.

  • Zaciekawiony 25.09.2019

    No bo Częstochowa to święte miejsce, więc pasuje.

  • betti 25.09.2019

    Nie podoba mi się. Po co ta nienawiść? Satyra - tak, to - nie.

  • Bogumił 25.09.2019

    Betti, mówisz i masz:)

  • betti 25.09.2019

    Bogumił teraz ślicznie. Dziękuję.

  • sensol 25.09.2019

    jesteś odważny jak Lucuś z opowiadania Sławomira Mrożka :)

  • Bogumił 25.09.2019

    sensol, tobie zawsze się coś nie podoba, ale dziękuje za przeczytanie

  • sensol 25.09.2019

    Bogumił a czytałeś?

  • Bogumił 25.09.2019

    sensol czytałem. Nie lubię Mrożka.

  • sensol 25.09.2019

    Bogumił domyślam się :)

  • Bogumił 26.09.2019

    sensol żartowałem lubię

  • betti 25.09.2019

    Myślę, że ten tekst powstał, po obejrzeniu filmików p. Jachiry... tylko że nie widzę sensu iść jej drogą...

  • Bogumił 25.09.2019

    Betti, Pani Jachirze planuję poświęcić odrębny tekst.

  • Anonim 25.09.2019

    Hip Hop. Czarna nuta, nie spodziewałbym się, a jednak... Kolorowy Bogumił.

    Wicie Bogumile (a to o awatar idzie) ja se malarze drwili niegdyś z religijności, na modeli/modelki biorąc - no wicie. Ten taki fikuśny - może to jeden z tych?

  • Bogumił 25.09.2019

    janko, bardzo ładny mam awatar, miałem go dawniej na FF

  • Tjeri 25.09.2019

    Końcówka wyszła dwuznacznie - nie wiem czy celowo, ale to plus dla tekstu.

  • Bogumił 25.09.2019

    Dziękuję.

  • betti 25.09.2019

    Pięknymi rymami ich wrażliwość łechcę
    boską metaforą za uszkiem popieszczę.

    Mnie te wersy kupiły.

  • Bogumił 25.09.2019

    Dziękuję.

  • Zaciekawiony 25.09.2019

    Mocna przeróbka, w pierwszej wersji za bardzo się odsłoniłeś?

  • Bogumił 25.09.2019

    Po prostu Reaguję na sugestie czytelników.

  • Florian Konrad 25.09.2019

    chcę wierzyć, że to jedynie żart... jeśli nie - co za obrzydliwy, egotyczny brandzel, napyszone, nadęte trzepanie swojego tryskającego spermianym tuszem ego... nie za wysokie mniemanie o sobie maz, wielki artysto?

  • Bogumił 25.09.2019

    zmartwię, całkiem serio;)

  • Florian Konrad 25.09.2019

    *masz

  • Bogumił 25.09.2019

    chyba, że może wolałbyś pierwszą wersję?

  • Florian Konrad 25.09.2019

    nie znam pierwszej wersji

  • Bogumił 25.09.2019

    odtworzę coś ale na piątek

  • Zaciekawiony 25.09.2019

    Zaczynała się tak:
    Nie z chęci, lecz z musu zostałem poetą,.
    by ostrzem satyry skuć lewacki beton.

    I dalej coś o naparzaniu słowami, zabijaniu, robieniu krucjaty rymowankami itp.

  • Bogumił 25.09.2019

    Zaciekawiony no właśnie, tak

  • Podmieniłeś tekst skubany! Ja takich numerów nie lubię, gdyż wszystko co publikuję kratkuje poważnie. Porównaniu z poprzednim rymy, (nieco) lepsze. Pozdrawiam serdecznie

  • Bogumił 25.09.2019

    Marku jesteś szczęściarzem bo poznałeś dwie wersje. Druga z przymrużeniem oka. Pozdrawiam.

  • Agnieszka Gu 25.09.2019

    Witam,
    Nie wiem, jaka była pierwotna wersja, ale ta jest całkiem przyjemna. Taka szarmancka :)
    Pozdrawiam

  • Bogumił 25.09.2019

    Była taka trochę mniej delikatna;)
    Dziękuję za poświęcenie czasu.

  • Agnieszka Gu 25.09.2019

    Bogumił wnosząc po komentarzach, domyśliłam się :))

  • Bogumił 25.09.2019

    Agnieszka Gu opowi do niej nie dorosło;))))

  • franekzawór 25.09.2019

    Bogumił, takie kresi ktoś jeszcze tu wstawia :)

  • Bogumił 26.09.2019

    wstawia

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania