Marność istnienia
(Istnienie jest marnością, jak się zostało upuszczonym, zdeptanym, podniesionym, a teraz jest się oblewanym benzyną.)
-Ty różowy skurwysynie! Ty mierzwo zasrana, ty niewiernych pokarmie nieczysty!
(Nie obrażaj mnie. Nic ci nie zrobiłam.)
-A masz! A masz! Co, dobrze ci? Dobrze ci?
(Nic nie czuję.)
-Co ja tu mam...? Zapałki! To teraz cię podpalę, ty franco! Haaa!
(Płonę. Lepiej ci?)
-Płoń! Płoń symbolu nieczystego imperializmu! Płoń, świnio! Płoń, Ameryko!
(Już mnie nie ma.)
Resztki pluszowej świnki zostały wdeptane w chodnik przez toczących pianę z ust, wściekłych ludzi.
Komentarze (25)
Nie wiem dlaczego, ale widzę tutaj Neurotyka, albo Szymona...
Ke?
Bardziej chyba Okropny bo jakieś to bez sensu. :) Miałbym pewność gdyby pluszowa świnka paliła papierosa. XD
Ja tu widzę sens, tylko inny...
A mi to pasuje do Ciebie Naz. Znowu 100 komów o tym, że to ty ^^
Dlaczego do mnie tylko dlatego ze coś tam było o aneryce? Poza tym wychodzi na jaw ze są ludzie którzy mnie czytają a się nie przyznają. Nie ładnie... ;)
Też bym powiedział, że Nazaret.
Ty mnie wogóle nie znasz!
Pluszowa świnka, ciasteczkowy potwór, hurtownik chłodziarek, Amerika yes, Pogorzelec wunderbar, piła Stihl, spierdalaj XD
Okropny pilarka*
Nazareth autokorekta, oczywiście miało być "spierdalaj chujku XD".
Naz, na pewno
Tekst z sensem, bo ma zabawną puentę, zaskoczenie ta świnka, obstawiam Okropnego żula z Kanady :)
a, i 5 :)
nie procesor Intela! Nauczcie się czytać :)
Neurotyk O ch chodzi z tym Intelem? XD
the_endrju Też obstawiam Okropnego albo Filipa z Konopii.
A z Intelem chodzi o generacje i modele procesorów firmy intel.
i3, i5, i7.
Arysto, komputerowiec :D
Neurotyk Ojciec informatyk ;)
Kto tak lubi te nawiasy, Teodor?
tak, czasem używa :)
Czasem mi się zdarzy użyć ;)
Waham się między Okropnym i Teodorem. Te nawiasy skłaniają mnie jednak do Teodora :)
Pasuje mi to do Nuncjusza. :)
Wiedziałem że to ty Okropny!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania