Marność istnienia

(Istnienie jest marnością, jak się zostało upuszczonym, zdeptanym, podniesionym, a teraz jest się oblewanym benzyną.)

-Ty różowy skurwysynie! Ty mierzwo zasrana, ty niewiernych pokarmie nieczysty!

(Nie obrażaj mnie. Nic ci nie zrobiłam.)

-A masz! A masz! Co, dobrze ci? Dobrze ci?

(Nic nie czuję.)

-Co ja tu mam...? Zapałki! To teraz cię podpalę, ty franco! Haaa!

(Płonę. Lepiej ci?)

-Płoń! Płoń symbolu nieczystego imperializmu! Płoń, świnio! Płoń, Ameryko!

(Już mnie nie ma.)

 

Resztki pluszowej świnki zostały wdeptane w chodnik przez toczących pianę z ust, wściekłych ludzi.

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • the_endrju 05.05.2016

    Nie wiem dlaczego, ale widzę tutaj Neurotyka, albo Szymona...

  • Nazareth 05.05.2016

    Ke?

  • Nazareth 05.05.2016

    Bardziej chyba Okropny bo jakieś to bez sensu. :) Miałbym pewność gdyby pluszowa świnka paliła papierosa. XD

  • the_endrju 05.05.2016

    Ja tu widzę sens, tylko inny...

  • Grubas 05.05.2016

    A mi to pasuje do Ciebie Naz. Znowu 100 komów o tym, że to ty ^^

  • Nazareth 05.05.2016

    Dlaczego do mnie tylko dlatego ze coś tam było o aneryce? Poza tym wychodzi na jaw ze są ludzie którzy mnie czytają a się nie przyznają. Nie ładnie... ;)

  • Okropny 05.05.2016

    Też bym powiedział, że Nazaret.

  • Nazareth 05.05.2016

    Ty mnie wogóle nie znasz!

  • Okropny 05.05.2016

    Pluszowa świnka, ciasteczkowy potwór, hurtownik chłodziarek, Amerika yes, Pogorzelec wunderbar, piła Stihl, spierdalaj XD

  • Nazareth 05.05.2016

    Okropny pilarka*

  • Okropny 05.05.2016

    Nazareth autokorekta, oczywiście miało być "spierdalaj chujku XD".

  • Karo 05.05.2016

    Naz, na pewno

  • Neurotyk 05.05.2016

    Tekst z sensem, bo ma zabawną puentę, zaskoczenie ta świnka, obstawiam Okropnego żula z Kanady :)

  • Neurotyk 05.05.2016

    a, i 5 :)

  • Neurotyk 05.05.2016

    nie procesor Intela! Nauczcie się czytać :)

  • the_endrju 05.05.2016

    Neurotyk O ch chodzi z tym Intelem? XD

  • Arysto 05.05.2016

    the_endrju Też obstawiam Okropnego albo Filipa z Konopii.
    A z Intelem chodzi o generacje i modele procesorów firmy intel.
    i3, i5, i7.

  • Neurotyk 05.05.2016

    Arysto, komputerowiec :D

  • Arysto 05.05.2016

    Neurotyk Ojciec informatyk ;)

  • KarolaKorman 06.05.2016

    Kto tak lubi te nawiasy, Teodor?

  • Neurotyk 06.05.2016

    tak, czasem używa :)

  • TeodorMaj 06.05.2016

    Czasem mi się zdarzy użyć ;)

  • Rasia 06.05.2016

    Waham się między Okropnym i Teodorem. Te nawiasy skłaniają mnie jednak do Teodora :)

  • ausek 07.05.2016

    Pasuje mi to do Nuncjusza. :)

  • Nazareth 08.05.2016

    Wiedziałem że to ty Okropny!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania