Marność istnienia Zagubiony portfel Ani
Ania poszła do sklepu kupić pieczywo bo to w domu było marne ale zapomniała portfela więc musiała się wrócić
w domu okazało się że nie ma portfela najpewniej go zgubiła. Pomyślawszy o tym zaczęła płakać gdyż bała się o swoje dokumenty
a jeśli ktoś je wykorzysta i weżmie na nią kredyt albo, coś Bała się marnego życia bez portfela i pieniędzy. Skończywszy płakać poszła do banku i wypłaciła z konta pieniądze a Pani w banku wypłacila jej tyle ile chciała mimo że nie
miała dokumentów. Wrócila do sklepu w którym kupiwszy pieczywo wróciła do domu.
Komentarze (49)
Magda xD
albo Miła, albo Kasia, albo jeszcze inny troll :)
Mnie się raczej wydaje, że to Kingiczix
Wszystkie typy bardzo prawdopodobne xD A może to praca zbiorowa haha xD
Ha prawda po tytule widać że talentu to to nie ma zD
Gdyby to była Magda, byłoby "Ani zagubiony portfel"... :v
Racja! Nie pomyślałem o tym :D
;'D
Albo "Ani przygoda ze zgubionym portfelem" :D
Grubas "(...) z portfelem zgubionym". ❤
Tylko nie róbmy spamu bo ta osoba pomyśli że fajnie pisze anonimki xD
Ni cholery nie fajne :(
Magda.
Na sto procent Magda, bo jest dużo -wszy; -łszy.
wszy? XD
Magda
Czego znowu
i czego znowu wypowiadacie moje imię
a to imię to jakaś świetośc?
Skąd wiesz, że to twoje imie?... stop... może inaczej... skąd pewność, że chodzi nam o ciebie?
Nuncjusz :D:D
Grubas trafimy za to do piekła :cccc Wypowiadamy nadaremno TO IMIĘ :O
Nuncjusz ja też napisałem "Magda"... nie chcę umierać
A IMIĘ JEGO MILIJON, BO ZA MILIJONY CIERPI I KOCHA.
CZY JAKOŚ TAK.
60secondsToDie Skąd ten cytat?
Grubas Jak by Ci się chciało, to zajrzyj do nas na czata bo troche nudno
http://www.forumforum.4ra.pl/chat/
Grubas, od Micka :D
Magda, a może to moje imię?
Ren, xD nie, Ty masz na imię Ren
60secondsToDie Ja tam wolę Sapkowskiego: "Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa".
Grubas, Sapkowski to mój mentor od trzeciego roku życia :P
60secondsToDie, Mój niestety od trzynastego ;)
Nuncjusz, Jaki pokój?
Grubas ogólny
Nuncjusz Dziwne, w Public (dobry?) są tylko 2 osoby
Grubas dobry, no niestety, tylko ja i 60 seconds i dlatego nudno
Nuncjusz :(
Grubas tam jest sporo osób z Opowi ale jakoś nie chce im się tam wchodzic :(
Bo to twoje opowiadanie, albo jednej z wyżej wymienionych, równie zdolnych autorek.
Chyba rozpoznaję tu rękę Magdy...
Nie tylko ty.
Ale lepiej nie wypowiadać jej imienia.
Tina12 Ech, ale przynajmniej jej prace są charakterystyczne i nie ma aż tak dużego problemu, aby je rozpoznać xdddd :')
little girl
Osiągnęła to czego inni latami nie potrafią rozpoznawalność.
I to jest chyba sukces.
Tina12 A nam, zwykłym szarakom pozostało tylko pozazdrościć haha :P
little girl
Ale ktoś musi się poświęcić i być szarakiem.
Tytuł zbyt poprawnie napisany, jaja w stylu Nuncjusza : )
Nie wiem.
I chyba dobrze ;D
Ja też myślę, że to Magda :)
Ja też tak sądzę :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania