Marność istnienia Zagubiony portfel Ani

Ania poszła do sklepu kupić pieczywo bo to w domu było marne ale zapomniała portfela więc musiała się wrócić

w domu okazało się że nie ma portfela najpewniej go zgubiła. Pomyślawszy o tym zaczęła płakać gdyż bała się o swoje dokumenty

a jeśli ktoś je wykorzysta i weżmie na nią kredyt albo, coś Bała się marnego życia bez portfela i pieniędzy. Skończywszy płakać poszła do banku i wypłaciła z konta pieniądze a Pani w banku wypłacila jej tyle ile chciała mimo że nie

miała dokumentów. Wrócila do sklepu w którym kupiwszy pieczywo wróciła do domu.

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (49)

  • TeodorMaj 05.05.2016

    Magda xD

  • Nuncjusz 05.05.2016

    albo Miła, albo Kasia, albo jeszcze inny troll :)

  • Lotta 05.05.2016

    Mnie się raczej wydaje, że to Kingiczix

  • TeodorMaj 05.05.2016

    Wszystkie typy bardzo prawdopodobne xD A może to praca zbiorowa haha xD

  • nagisa-chan 05.05.2016

    Ha prawda po tytule widać że talentu to to nie ma zD

  • O-Ren Ishii 05.05.2016

    Gdyby to była Magda, byłoby "Ani zagubiony portfel"... :v

  • TeodorMaj 05.05.2016

    Racja! Nie pomyślałem o tym :D

  • nagisa-chan 05.05.2016

    ;'D

  • Grubas 05.05.2016

    Albo "Ani przygoda ze zgubionym portfelem" :D

  • O-Ren Ishii 05.05.2016

    Grubas "(...) z portfelem zgubionym". ❤

  • nagisa-chan 05.05.2016

    Tylko nie róbmy spamu bo ta osoba pomyśli że fajnie pisze anonimki xD

  • Mr.Hades 05.05.2016

    Ni cholery nie fajne :(

  • 60secondsToDie 05.05.2016

    Magda.

  • 60secondsToDie 05.05.2016

    Na sto procent Magda, bo jest dużo -wszy; -łszy.

  • Nuncjusz 05.05.2016

    wszy? XD

  • Karthus 05.05.2016

    Magda

  • Magda1906 05.05.2016

    Czego znowu

  • Magda1906 05.05.2016

    i czego znowu wypowiadacie moje imię

  • Nuncjusz 05.05.2016

    a to imię to jakaś świetośc?

  • Karthus 05.05.2016

    Skąd wiesz, że to twoje imie?... stop... może inaczej... skąd pewność, że chodzi nam o ciebie?

  • Grubas 05.05.2016

    Nuncjusz :D:D

  • Nuncjusz 05.05.2016

    Grubas trafimy za to do piekła :cccc Wypowiadamy nadaremno TO IMIĘ :O

  • Karthus 05.05.2016

    Nuncjusz ja też napisałem "Magda"... nie chcę umierać

  • 60secondsToDie 05.05.2016

    A IMIĘ JEGO MILIJON, BO ZA MILIJONY CIERPI I KOCHA.
    CZY JAKOŚ TAK.

  • Grubas 05.05.2016

    60secondsToDie Skąd ten cytat?

  • Nuncjusz 05.05.2016

    Grubas Jak by Ci się chciało, to zajrzyj do nas na czata bo troche nudno
    http://www.forumforum.4ra.pl/chat/

  • 60secondsToDie 05.05.2016

    Grubas, od Micka :D

  • O-Ren Ishii 05.05.2016

    Magda, a może to moje imię?

  • Lotta 05.05.2016

    Ren, xD nie, Ty masz na imię Ren

  • Grubas 05.05.2016

    60secondsToDie Ja tam wolę Sapkowskiego: "Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa".

  • 60secondsToDie 05.05.2016

    Grubas, Sapkowski to mój mentor od trzeciego roku życia :P

  • Grubas 05.05.2016

    60secondsToDie, Mój niestety od trzynastego ;)

  • Grubas 05.05.2016

    Nuncjusz, Jaki pokój?

  • Nuncjusz 05.05.2016

    Grubas ogólny

  • Grubas 05.05.2016

    Nuncjusz Dziwne, w Public (dobry?) są tylko 2 osoby

  • Nuncjusz 05.05.2016

    Grubas dobry, no niestety, tylko ja i 60 seconds i dlatego nudno

  • Grubas 05.05.2016

    Nuncjusz :(

  • Nuncjusz 05.05.2016

    Grubas tam jest sporo osób z Opowi ale jakoś nie chce im się tam wchodzic :(

  • Grubas 05.05.2016

    Bo to twoje opowiadanie, albo jednej z wyżej wymienionych, równie zdolnych autorek.

  • little girl 05.05.2016

    Chyba rozpoznaję tu rękę Magdy...

  • Tina12 05.05.2016

    Nie tylko ty.
    Ale lepiej nie wypowiadać jej imienia.

  • little girl 05.05.2016

    Tina12 Ech, ale przynajmniej jej prace są charakterystyczne i nie ma aż tak dużego problemu, aby je rozpoznać xdddd :')

  • Tina12 05.05.2016

    little girl
    Osiągnęła to czego inni latami nie potrafią rozpoznawalność.
    I to jest chyba sukces.

  • little girl 05.05.2016

    Tina12 A nam, zwykłym szarakom pozostało tylko pozazdrościć haha :P

  • Tina12 05.05.2016

    little girl
    Ale ktoś musi się poświęcić i być szarakiem.

  • Saris 05.05.2016

    Tytuł zbyt poprawnie napisany, jaja w stylu Nuncjusza : )

  • Arysto 05.05.2016

    Nie wiem.
    I chyba dobrze ;D

  • KarolaKorman 06.05.2016

    Ja też myślę, że to Magda :)

  • Rasia 06.05.2016

    Ja też tak sądzę :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania