38.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Anonim 07.04.2017

    och, dziękuję ci mój trollu
    niezawodne twe działanie
    i pocałuj mnie w szyneczkę
    niech się stanie, tra la la.

  • KarolaKorman 08.04.2017

    Wymalowałaś straszną scenkę, ale prawdopodobną. Ja już po tych wszystkich akcjach wierszowych pogubiłam się, co ludzie oceniają. Mnie się spodobał wiersz i zostawiam 5 :) Pozdrawiam :)

  • Anonim 08.04.2017

    mieszkałam w wysokim bloku, kobiety często wybierały taki sposób przejścia w stronę nicości, musiały być bardzo odważne, lecisz może kilka sekund i nagle plask o beton, wolałabym inną metodę, cichą i bezbolesną
    dziękuję Karola :)

  • KarolaKorman 08.04.2017

    Ja, jeżeli już, to chyba też, grrr :(

  • Pan Buczybór 08.04.2017

    Szklana wieża Babel. 5

  • Anonim 08.04.2017

    oj, tam zaraz 5 da Pan 3 i będzie ok :] senkjó.

  • Jo-anka 13.04.2017

    Lubię marzenia ;) Pozdrawiam ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania