Wymalowałaś straszną scenkę, ale prawdopodobną. Ja już po tych wszystkich akcjach wierszowych pogubiłam się, co ludzie oceniają. Mnie się spodobał wiersz i zostawiam 5 :) Pozdrawiam :)
Anonim08.04.2017
mieszkałam w wysokim bloku, kobiety często wybierały taki sposób przejścia w stronę nicości, musiały być bardzo odważne, lecisz może kilka sekund i nagle plask o beton, wolałabym inną metodę, cichą i bezbolesną
dziękuję Karola :)
Komentarze (7)
och, dziękuję ci mój trollu
niezawodne twe działanie
i pocałuj mnie w szyneczkę
niech się stanie, tra la la.
Wymalowałaś straszną scenkę, ale prawdopodobną. Ja już po tych wszystkich akcjach wierszowych pogubiłam się, co ludzie oceniają. Mnie się spodobał wiersz i zostawiam 5 :) Pozdrawiam :)
mieszkałam w wysokim bloku, kobiety często wybierały taki sposób przejścia w stronę nicości, musiały być bardzo odważne, lecisz może kilka sekund i nagle plask o beton, wolałabym inną metodę, cichą i bezbolesną
dziękuję Karola :)
Ja, jeżeli już, to chyba też, grrr :(
Szklana wieża Babel. 5
oj, tam zaraz 5 da Pan 3 i będzie ok :] senkjó.
Lubię marzenia ;) Pozdrawiam ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania