Maska nocy
Ty zakładasz maskę nocy
i nie widzieć nikogo
nie patrzeć na innych
tylko oczy widać
może strach w nich widać
czy boisz się
maska nocy
zasłonięta twarz
a usta delikatnie wyglądają
jak mam je dotknąć
by poczuć ich smak
maska nocy
czego się boisz
czy tej nocy
czy mnie
Komentarze (2)
chciałbym Cię zaprosić jako osobę piszącą ciekawie i intrygująco do zabawy. Na forum temat- Wspólne opowiadanie. Byłbym zaszczycony. Pozdrawiam
miło mi bardzo dziekuje za zaproszenie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania