:)
*.*Autor: AlfaGlobulinaCzytano 328 razyData dodania: 14.06.2020
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
kosmkami - źle się czyta, lepiej kosmykami Człowiek zawsze z łezką w oku wspomina przeszłość. Jaka by nie była. Podoba mi się wiersz. Pozdrawiam
Zgadza się. Już poprawione :)
Tekst krótki, ale bardzo treściwy. 5, pozdrawiam :-)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
kosmkami - źle się czyta, lepiej kosmykami
Człowiek zawsze z łezką w oku wspomina przeszłość. Jaka by nie była.
Podoba mi się wiersz.
Pozdrawiam
Zgadza się. Już poprawione :)
Tekst krótki, ale bardzo treściwy. 5, pozdrawiam :-)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania