Medium
Mogłem być niejednym,
poczuwać się do innych win.
Od większego żalu uratowali mnie bliscy,
stamtąd, dokąd odeszli.
To się kończy pośród żywych,
najbardziej brakuje mi samego siebie.
Mogłem być niejednym,
poczuwać się do innych win.
Od większego żalu uratowali mnie bliscy,
stamtąd, dokąd odeszli.
To się kończy pośród żywych,
najbardziej brakuje mi samego siebie.
Komentarze (15)
.
"Grain (.)
słabe to, poronione"
ireneo, psychiatrycznie nie do odratowania
Grain
zajmij się więc czymś pożytecznym jesli jesteś nie do remontu, a jesteś.
Niektórym trudno w to uwierzyć ale obecność i wsparcie "tych, których nie ma" nie tylko Ty odczuwasz. To wspaniałe uczucie. Wszystko ma jednak kontekst i odnalezienie w nim siebie nie jest łatwe. Ale z pomocą tych którzy to rozumieją może i to się da zrobić. Piękny wiersz.
dzięki
Grain, Pełnym zdaniem pisz "Dziękuję tobie mój klonie".
Grain
I cóż więcej potrzeba... tak wiele jedynie w sześciu wersach.
dzięki
Grain
Chciałam coś dźwiękowego... ale to byłoby moje odczucie, które niekoniecznie - spodobałoby spodobałoby się tobie🙂
... do szuflady
Zrekompensuj to czymś wonnym. Wszak czujesz tak jak tu:
"... do szuflady (.)
Grafka🙂
A Ty wiesz, że ten latający śmierdzioszek... wpakował mi dzisiaj Ciebie do mojej szuflady/może on lubi trójkąty"
Z oglądu bełkotów wnioskuję, że tych bąków smrodliwych puszczasz ponadmiarowo, ale nie mam tak zwierzęcego powonienia.
On podobnie jak ty, ma.
ireneo
Nie będę odpowiadała na takie zaczepki... nie sprowokujesz mnie.
Miłego dnia życzę.
... do szuflady
Ja cie śmierdziuszku zaczepiałem?
Nawet nie wiedziałem, że coś takiego tu jest zanim to coś zaczęło z inną śmierdziuszką smrodzić. Milego poranka śmierdziuszko😆😆🍌🍌🍌🍌🍌😆😆😆
... do szuflady, Jesteś wyznaniowa? Skoro masz kosę z ireneo, to wychodzi na tak - buddystka?
"To się kończy pośród żywych,"
Bij zabij tego nie ogarniam.
Głosy słyszysz? Jeśli to naPISz a postaram się pomóc abyś przedwcześnie do pomagierów nie odszedł. Chyba że chcesz dla dobra ogółu zlożyć dymisję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania