Medycyna funeralna

* Kuracja *

 

W kościach już nic nie strzyka

po Te Ka nieboszczyka.

 

* Post mortem *

 

Za życia nie doczekał.

Zmarł, by doświadczyć Te Ka.

 

* A nie w grobie? *

 

Co agnostyka po śmierci czeka?

Przewracanie się pod Te Ka.

Średnia ocena: 2.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (2)

  • Marulek 3 godz. temu

    Ciekawe

  • Grain godzinę temu

    Tutenchamon i Ramzes - ci to się naczekali na badania.

    Przypadek z tego szpitala przypomona mi zachowanie spryciuli z burdelu dla VIP-ów.

    Otóż klient mówi: miało być po hiszpańsku - a żadnej egzzotyki nie było.
    Na to pracownica - sorry zapomniałam.

    Ole!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania