Medycyna funeralna
* Kuracja *
W kościach już nic nie strzyka
po Te Ka nieboszczyka.
* Post mortem *
Za życia nie doczekał.
Zmarł, by doświadczyć Te Ka.
* A nie w grobie? *
Co agnostyka po śmierci czeka?
Przewracanie się pod Te Ka.
* Kuracja *
W kościach już nic nie strzyka
po Te Ka nieboszczyka.
* Post mortem *
Za życia nie doczekał.
Zmarł, by doświadczyć Te Ka.
* A nie w grobie? *
Co agnostyka po śmierci czeka?
Przewracanie się pod Te Ka.
Komentarze (2)
Ciekawe
Tutenchamon i Ramzes - ci to się naczekali na badania.
Przypadek z tego szpitala przypomona mi zachowanie spryciuli z burdelu dla VIP-ów.
Otóż klient mówi: miało być po hiszpańsku - a żadnej egzzotyki nie było.
Na to pracownica - sorry zapomniałam.
Ole!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania