Melancholia
Ciągle się zamyślam i się zastanawiam
Co by było jakbym wybrała tak, a nie inaczej
Myśli swoje w niepewności stawiam
Ale to na nic jest raczej
Żyję w swoim magicznym, wymaginowanym świecie
Nic nie robię, tylko potrafię marzyć
Co by było jakbyśmy postąpili inaczej... nie wiecie
Ale słowa też potrafią ranić
Ciągle myślę, nie mogę przestać
To jest ta najwieksza wada
Z głowy na kartkę myśli przelewam
Tak intensywnie, że nawet nie słyszę kiedy pada...
Próbuję przestać i żali na papier nie przelewać
Ale życie to nie są życzenia, i dlatego nie mogę przestać
Nie potrafię się zatrzymać, myślę cały czas
A najbardziej o tym, że już nie ma nas
Komentarze (9)
Końcówka jest fajna, spodobała mi się. Ogólnie wiersz jest w porządku. Pozdrawiam.
Dzięki :) to nie był zamierzony efekt, tak mi do głowy wpadło :D
Całkiem przyjemnie się czyta, naprawdę spoko ;) 5
Dzięki :)
Jakże znany jest mi tytuł ;) Zapraszam do swoich opowiadań. 5 :)
Na pewno zajrzę :) dzięki za ocenę :)
Mam radę. Jak piszesz rymy to pisz je wszędzie.
Okej, dzięki za ocenkę
Jednak sam wiersz mi sie podoba
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania