........

.....

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Monia 01.10.2017

    Próba na dłuższych wersach ;)

  • Bogumił 01.10.2017

    Instrukcja do życia dla niemowlaka, a może jeszcze karta gwarancyjna?

  • Monia 01.10.2017

    Nie o to chodzi :)

  • piegusek07 01.10.2017

    Instrukcja na życie nie ma czegoś takiego życie samo nam pokazuje co dalej robić.

  • Monia 01.10.2017

    To nie jest instrukcja na życie,chodziło mi tutaj o zupełnie coś innego :)

  • Dekaos Dondi 01.10.2017

    A mnie się podoba, bo to cała TY. Tak trochę chaotyczne - jak to w życiu - ale prawdy i sens - są.
    P.S. Nie lepiej -... się o połowę. Ale to Twój tekst. Jak tak ma być, to niech będzie. Pozdrawiam****

  • Monia 01.10.2017

    Dziękuję za komentarz i sugestie :)

  • Nerd 02.10.2017

    No to raczej wyszedł niewypał :P

  • Monia 02.10.2017

    Weź tu człowieku wszystkim dogodz.Po prostu się nie da :p

  • Pan Buczybór 02.10.2017

    A jakby piosenkę z tego zrobić... No, są zalążki melodyjności, a na wiersz trochę za mało. No, trochę pracy przed tobą, ale warto, bo potencjał jest. Pozdro.

  • Monia 03.10.2017

    Dziękuję za dobre słowo ;) fakt trochę pracy będzie,ale jak się chce to można.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania