A mnie się podoba, bo to cała TY. Tak trochę chaotyczne - jak to w życiu - ale prawdy i sens - są.
P.S. Nie lepiej -... się o połowę. Ale to Twój tekst. Jak tak ma być, to niech będzie. Pozdrawiam****
A jakby piosenkę z tego zrobić... No, są zalążki melodyjności, a na wiersz trochę za mało. No, trochę pracy przed tobą, ale warto, bo potencjał jest. Pozdro.
Komentarze (11)
Próba na dłuższych wersach ;)
Instrukcja do życia dla niemowlaka, a może jeszcze karta gwarancyjna?
Nie o to chodzi :)
Instrukcja na życie nie ma czegoś takiego życie samo nam pokazuje co dalej robić.
To nie jest instrukcja na życie,chodziło mi tutaj o zupełnie coś innego :)
A mnie się podoba, bo to cała TY. Tak trochę chaotyczne - jak to w życiu - ale prawdy i sens - są.
P.S. Nie lepiej -... się o połowę. Ale to Twój tekst. Jak tak ma być, to niech będzie. Pozdrawiam****
Dziękuję za komentarz i sugestie :)
No to raczej wyszedł niewypał :P
Weź tu człowieku wszystkim dogodz.Po prostu się nie da :p
A jakby piosenkę z tego zrobić... No, są zalążki melodyjności, a na wiersz trochę za mało. No, trochę pracy przed tobą, ale warto, bo potencjał jest. Pozdro.
Dziękuję za dobre słowo ;) fakt trochę pracy będzie,ale jak się chce to można.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania