🖤

🖤

Åšrednia ocena: 3.3  GÅ‚osów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    świątynia w śniegu
    maneki-neko macha
    łapka na szczęście

    😊

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Chiński kotek - na szczęście

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    Japonistyczny.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Aisak Taki na hej då!

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    A z kółeczkiem, trudny język :)

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    Miniaturka ciekawa, bo nie rzekłam.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Aisak Dzięki, zostawiam dla kogoś

  • Aisak 7 miesiÄ™cy temu

    Grawitacja
    Nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć. To portal do pisania.

    Dwuznaczna końcówka robi robotę :)

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    Aisak I o to chodzi. Pa 😉

  • NinjaC 7 miesiÄ™cy temu

    Lekkie, a jednak kÄ…sa.

  • Grawitacja 7 miesiÄ™cy temu

    NinjaC I dobrze, tak miało być.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania