🖤
🖤Autor: GrawitacjaCzytano 111 razyData dodania: 27.11.2025
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić13
świątynia w śniegu maneki-neko macha łapka na szczęście 😊
Chiński kotek - na szczęście
Japonistyczny.
Aisak Taki na hej då!
A z kółeczkiem, trudny język :)
Miniaturka ciekawa, bo nie rzekłam.
Aisak Dzięki, zostawiam dla kogoś
Grawitacja Nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć. To portal do pisania. Dwuznaczna końcówka robi robotę :)
Aisak I o to chodzi. Pa 😉
Lekkie, a jednak kÄ…sa.
NinjaC I dobrze, tak miało być.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (11)
świątynia w śniegu
maneki-neko macha
łapka na szczęście
😊
Chiński kotek - na szczęście
Japonistyczny.
Aisak Taki na hej då!
A z kółeczkiem, trudny język :)
Miniaturka ciekawa, bo nie rzekłam.
Aisak Dzięki, zostawiam dla kogoś
Grawitacja
Nie musisz się nikomu z niczego tłumaczyć. To portal do pisania.
Dwuznaczna końcówka robi robotę :)
Aisak I o to chodzi. Pa 😉
Lekkie, a jednak kÄ…sa.
NinjaC I dobrze, tak miało być.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania