Tylko poeta może wydobyć się ze zmasowanego splątania, podać okular tym, którzy oglądają pełne zaćmienie słońca, już senni, myśląc, że nastała głęboka noc.
Zawsze uważałem, że księża🙊🙊 powinni nadawać znaczenia sakramentalnym obrzędom wódką, gdyż jest bardziej spirytualna (czyli uduchowiona) aniżeli mszalny kwach🍷, a i sama msza byłaby krótsza, za to weselsza.😇
A na stadionie Legii kibice śpiewali:
„Czysta i Stołowa
Żytnia, Wyborowa
Jarzębiak, Soplica
i mowa gotowa”
🎶😄
Kibice to utalentowany i dynamiczny nowotwór społeczeństwa; pamiętam w ich wykonaniu chóry do muzyki z opery Verdiego. Natomiast decyzje o losach świata zapadają tutaj:
https://youtu.be/LaIdHUx7FQg?si=GonepTTgd_RWlyZ6
🎭🕯️🗯️
Narrator, dzięki, robi wrażenie, nie widziałem, muzyka niesamowita. No mniej więcej czegoś takiego bym się spodziewał, najważniejszy pisarz Robert Howard pisał dużo o tym, kto stoi na szczycie, nieśmiertelny, ale i nieżywy czarnoxiężnik. Ale Conan powróci na Croma (Groma)!! Przywołam Go, "Powrót Conana" to niezły tytuł, sprawdzę imię Conan walijskie z czego się wywodzi...
Ta muzyka i głosy to nagranie rumuńskiego🇷🇴 chóru ortodoksyjnego puszczone od tyłu.
Natomiast teoria spiskowa to już dowcip, bo jakakolwiek zmowa na poziomie globalnym jest niemożliwa, choćby ze względu na różnicę interesów i wrodzone (na szczęście) nieposłuszeństwo.
Namawiałbym do obejrzenia całego filmu (są tam naprawdę mocne sceny erotyczne( ͜. ㅅ ͜. )), ale wiem, że nie oglądasz i wolisz pić truciznę własnej receptury. 🐍🤢
Narrator, tak myślałem, że do tyłu. I zdziwiłem się, ale jak dowcip to wszystko w porządku. Czy 2+2=4 przestaje być prawdą powiedziane śmiesznym głosem? Zatem wszystko jedno, dowcip czy nie; nie zauważyłem żadnego nieposłuszeństwa nigdy wykraczającego poza wspólne przekonania skonfliktowanych stron, ateiści i wierzący (wierzący jedni i drudzy w oddzielnośc), komuniści i wolnorynkowcy (jedni i drudzy, że pieniądz najważniejszy), długo by gadać a nie ma sensu. Zresztą to też niepotrzebnie piszę, bo po obeldze "dowcip" należało powiedzieć dowcip ;)
Filmu raczej nie obejrzę, trochę patrzyłem Alicję w Krainie Czarów z 1914, i Nibelungi z 1924 chyba...
Narrator, a to już domówię, bo sam nie wiedziałem: inny interes lub bunt jest niemożliwy z powodu języka, jak u Orwella. A dlaczego jest jeden ośrodek władzy to już trzy oznaki widoczne goło kiedyś Ci wymieniłem... Tylko, że może mówimy o czym innym, bo ja polityką nie interesuję się wcale, nawet nie wiedziałem o tej Trzeciej Światowej ;)
Jezus Hitler coś tam, że alkoholocy z ulicy robią krzywe dzieci.... Coś mi się przypomina. Ale przypomniałeś mi zespół Wańka Wstańka i Leżajski Full. 😁
Narrator, to ja dodałem dwa do dwóch. Poprzednio byłeś złośliwy gdy powiedziałem o światowej dominacji. Teraz wysyłasz film o światowej dominacji, na co ja mówię o Conanie, czyli żart. A Ty wtedy znowu jesteś wredny wiedząc, że ja wierzę w światową dominację, mimo że odpowiedziałem żartem. Czyli wygląda nawet dla ślepego, że to taka mała zemsta, i że życzliwość była fałszywa z zamiarem dogryzienia.
Narrator, zakańczając, to wtedy się nie odniosłeś do mojego, zatem nie miałeś prawa teraz. Olałeś wtedy, a jeśli ktoś nie wykazuje największej ostrożności by kogoś czymś nie urazić, to ja nie chcę miećdo czynienia. W ogóle nauczyć dię nie domyślac dobrych intencji, bo nie ma dobrych intencji, gdy ktoś komuś w czymkolwiek zaprzecza, chyba, że ten poddaje coś pod rozwagę. Słowa "nie" postaram się nie tolerować. Bardzo mi przykro.
Wygląda na to, że masz problem ze sobą i nic na to nie poradzę.
Nawet jeśli mój komentarz zabolał, nie było to moją intencją, a jeżeli naprawdę uważasz mnie za człowieka, który chodzi po portalach, żeby obrażać ludzi, to z kolei mnie jest przykro, że możesz mieć tak negatywną opinię o kimś, kogo zupełnie nie znasz i oceniasz go na podstawie kilku linijek tendencyjnie interpretowanego tekstu.
To raczej ja powinienem poczuć się obrażony, ale obracam wszystko w żart, bo życie śmiechu jest warte i Tobie również radzę zastosować tę niezawodną metodę. 👍😊
Narrator, nikogo za nic nie uważam, bo jak zauważyłeś nie znam, a nawet gdybym znał, to bez różnicy: jeśli coś wygląda na coś, to trzeba to tak traktować. Tak, że nie uważam, nie jest istotne co kto uważa czy podejrzewa, bo właśnie wszyscy postępują według swoich myśli o kimś, a ja chcę według tego co jest czarne na białym. Problemu ze sobą nie mam, tylko właśnie z innymi, sam czuję się świetnie...
Narrator, wiesz co, nie tylko, że text Świerßcz zawiera nieintuicyjne dla nikogo słowa, ale on został napisany w moim metrum trójgłoskowym, nie zdawałem sobie sprawy, zapomniałem, możliwe że po staremu czytając to się nie składa... Tutaj czytam jak słyszę napisane:
I do tego to brzmi jak to pismo spółgłoskowe co chcę, ale ja się wzruszyłem słuchając, bo tak to miało być od początku, jeszcze trzeba inaczej akcentować, nie po naszemu tylko właściwie. A potem słowa zaczną znaczyć nie przedmioty ani abstrakty, tylko sposoby istnienia, i tak było... :D
Komentarze (27)
Dobry utwór. Refleksja prosto z trzewi obserwatora i uczestnika legendy o życiu wiecznym, a i ze wzmianką o wszelkiej iluzji.
Dziękuję, dostrzegłszy wczoraj jaką piękną Trójcę składają wódka Absolut, aqua vitae i Spiritus Sanctus nie dało się nie napisać...
Tylko poeta może wydobyć się ze zmasowanego splątania, podać okular tym, którzy oglądają pełne zaćmienie słońca, już senni, myśląc, że nastała głęboka noc.
Tak, ale raczej go wtedy psami poszczują, lecz – jak pisał poeta św. Franciszek – to będzie radość doskonała :D
Zawsze uważałem, że księża🙊🙊 powinni nadawać znaczenia sakramentalnym obrzędom wódką, gdyż jest bardziej spirytualna (czyli uduchowiona) aniżeli mszalny kwach🍷, a i sama msza byłaby krótsza, za to weselsza.😇
A na stadionie Legii kibice śpiewali:
„Czysta i Stołowa
Żytnia, Wyborowa
Jarzębiak, Soplica
i mowa gotowa”
🎶😄
Otóż to. A kibice to skarb. Ostatnio w toalecie publicznej czytał ciekawe kibiców wersy, ale nie pamiętam teraz, też inspirujące :D
Jezus ✠ Hitler ϟϟ
Kibice to utalentowany i dynamiczny nowotwór społeczeństwa; pamiętam w ich wykonaniu chóry do muzyki z opery Verdiego. Natomiast decyzje o losach świata zapadają tutaj:
https://youtu.be/LaIdHUx7FQg?si=GonepTTgd_RWlyZ6
🎭🕯️🗯️
Narrator, dzięki, robi wrażenie, nie widziałem, muzyka niesamowita. No mniej więcej czegoś takiego bym się spodziewał, najważniejszy pisarz Robert Howard pisał dużo o tym, kto stoi na szczycie, nieśmiertelny, ale i nieżywy czarnoxiężnik. Ale Conan powróci na Croma (Groma)!! Przywołam Go, "Powrót Conana" to niezły tytuł, sprawdzę imię Conan walijskie z czego się wywodzi...
Jezus Hitler
Ta muzyka i głosy to nagranie rumuńskiego🇷🇴 chóru ortodoksyjnego puszczone od tyłu.
Natomiast teoria spiskowa to już dowcip, bo jakakolwiek zmowa na poziomie globalnym jest niemożliwa, choćby ze względu na różnicę interesów i wrodzone (na szczęście) nieposłuszeństwo.
Namawiałbym do obejrzenia całego filmu (są tam naprawdę mocne sceny erotyczne( ͜. ㅅ ͜. )), ale wiem, że nie oglądasz i wolisz pić truciznę własnej receptury. 🐍🤢
"A ja kocham tanie wina, tanie wina ze Szczecina. Tanie wino to przyjemność, tanie wino chciałbym jebnąć."
To jest to co śpiewali, lata 90te. Wiem bo i ja śpiewałem.
Narrator, tak myślałem, że do tyłu. I zdziwiłem się, ale jak dowcip to wszystko w porządku. Czy 2+2=4 przestaje być prawdą powiedziane śmiesznym głosem? Zatem wszystko jedno, dowcip czy nie; nie zauważyłem żadnego nieposłuszeństwa nigdy wykraczającego poza wspólne przekonania skonfliktowanych stron, ateiści i wierzący (wierzący jedni i drudzy w oddzielnośc), komuniści i wolnorynkowcy (jedni i drudzy, że pieniądz najważniejszy), długo by gadać a nie ma sensu. Zresztą to też niepotrzebnie piszę, bo po obeldze "dowcip" należało powiedzieć dowcip ;)
Filmu raczej nie obejrzę, trochę patrzyłem Alicję w Krainie Czarów z 1914, i Nibelungi z 1924 chyba...
Lechosław_Kerner, a znasz "Jabole" dr Huckenbusha? "Bo dla nas Jabole to najlepsze alkohole" :D
Narrator, a to już domówię, bo sam nie wiedziałem: inny interes lub bunt jest niemożliwy z powodu języka, jak u Orwella. A dlaczego jest jeden ośrodek władzy to już trzy oznaki widoczne goło kiedyś Ci wymieniłem... Tylko, że może mówimy o czym innym, bo ja polityką nie interesuję się wcale, nawet nie wiedziałem o tej Trzeciej Światowej ;)
Jezus Hitler coś tam, że alkoholocy z ulicy robią krzywe dzieci.... Coś mi się przypomina. Ale przypomniałeś mi zespół Wańka Wstańka i Leżajski Full. 😁
Lechosław_Kerner, a to nie znam, popatrzę.
Narrator, to ja dodałem dwa do dwóch. Poprzednio byłeś złośliwy gdy powiedziałem o światowej dominacji. Teraz wysyłasz film o światowej dominacji, na co ja mówię o Conanie, czyli żart. A Ty wtedy znowu jesteś wredny wiedząc, że ja wierzę w światową dominację, mimo że odpowiedziałem żartem. Czyli wygląda nawet dla ślepego, że to taka mała zemsta, i że życzliwość była fałszywa z zamiarem dogryzienia.
Narrator, zakańczając, to wtedy się nie odniosłeś do mojego, zatem nie miałeś prawa teraz. Olałeś wtedy, a jeśli ktoś nie wykazuje największej ostrożności by kogoś czymś nie urazić, to ja nie chcę miećdo czynienia. W ogóle nauczyć dię nie domyślac dobrych intencji, bo nie ma dobrych intencji, gdy ktoś komuś w czymkolwiek zaprzecza, chyba, że ten poddaje coś pod rozwagę. Słowa "nie" postaram się nie tolerować. Bardzo mi przykro.
Jezus Hitler
Wygląda na to, że masz problem ze sobą i nic na to nie poradzę.
Nawet jeśli mój komentarz zabolał, nie było to moją intencją, a jeżeli naprawdę uważasz mnie za człowieka, który chodzi po portalach, żeby obrażać ludzi, to z kolei mnie jest przykro, że możesz mieć tak negatywną opinię o kimś, kogo zupełnie nie znasz i oceniasz go na podstawie kilku linijek tendencyjnie interpretowanego tekstu.
To raczej ja powinienem poczuć się obrażony, ale obracam wszystko w żart, bo życie śmiechu jest warte i Tobie również radzę zastosować tę niezawodną metodę. 👍😊
Narrator, nikogo za nic nie uważam, bo jak zauważyłeś nie znam, a nawet gdybym znał, to bez różnicy: jeśli coś wygląda na coś, to trzeba to tak traktować. Tak, że nie uważam, nie jest istotne co kto uważa czy podejrzewa, bo właśnie wszyscy postępują według swoich myśli o kimś, a ja chcę według tego co jest czarne na białym. Problemu ze sobą nie mam, tylko właśnie z innymi, sam czuję się świetnie...
Narrator, wiesz co, nie tylko, że text Świerßcz zawiera nieintuicyjne dla nikogo słowa, ale on został napisany w moim metrum trójgłoskowym, nie zdawałem sobie sprawy, zapomniałem, możliwe że po staremu czytając to się nie składa... Tutaj czytam jak słyszę napisane:
https://youtube.com/shorts/oeA2OErrx10?si=5u2VHg512n2ebHeZ
I do tego to brzmi jak to pismo spółgłoskowe co chcę, ale ja się wzruszyłem słuchając, bo tak to miało być od początku, jeszcze trzeba inaczej akcentować, nie po naszemu tylko właściwie. A potem słowa zaczną znaczyć nie przedmioty ani abstrakty, tylko sposoby istnienia, i tak było... :D
To jest całkiem spoko. Takie siekierą ciosane, wyraziste nawet. Podoba się "dla mnie".
Dzięki, parę niepotrzebnych rzeczy typu jakieś tam partykuły czy inne rodzajniki siekierą odciąłem. Cieszę się.
Ho, ho, ho - widzę, że weszliśmy w odmienne stany świadomości. Jako wariacja literacka, na tak.
Dzięki, "upojenie duchem świętym" jest znane, a to przecież spirytus :D
To święty tekst.
Miło mi, jako taki też był pisany, na przykład fragment o wróblach... :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania