Mia i ja ''Urodziny
Mia wraca do Centopii.tam okazuję się że są urodziny księcia Mo.Królowa Mayla tymczasem się przebierała.Założyła na siebie złotą sukienkę,do tego wysokie złote szpilki.potem zrobiła sobie lekki makijaż.następnie wraz z Mią poleciała do sklepu Polytheusa po prezent dla swojego syna.Wybrała wodne błyski.Tymczasem elfy dekorowały pałac balonami.o 13 przyszedł Mo.Mia podeszła do swojego chłopaka.pocałowała go i dała mu prezent.potem Mo dostał od swojej mamy zestaw wodnych błysków.o 19 skończyło się przyjęcie.Elfy położyły się spać.Następnego dnia królowa Mayla wstała wyspana.o 12 poleciała z synem na plażę.Kobieta miała na sobie złote bikini.Mia też poleciała na plażę.Bawili się tam cały dzień.o 20 Mia i Mo pożegnali się całusem.potem dziewczyna wróciła do swojego świata.
Komentarze (3)
Kurde...się gites czyta, nawet nie widać błęda
Fajne
super opowiadanie.Następne będzie jutro popołudniu
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania