Poprzednie części: Miałem
Miałem być
Miałem z bogami ambrozję pić
Nocami w pięknych snach
Wróżyć świetlaną przyszłość.
Chcieli bym z Newtonem jabłka jadł
Wraz z Gatesem liczył pieniądze
Klęczał w pierwszej ławce kościoła.
Piję wodę z śmiertelnikami
Dniami senne koszmary żyję
Mając przed sobą ciemność.
Uciekam przed wielkimi głowami
Licząc czy starczy mi na jedzenie
Tyłem obrócony do boga żyję.
Komentarze (7)
Popracuj trochę, na razie tak dziwnie troszkę :/
Dziwnie?
Piękne! Pokazuje, że to o czym marzymy, planujemy nie zawsze sie spełnia. Marzenia są piękne, ale gdy są nierealne obracają się przeciwko nam.
Zostawiam 5
Bałem się, że przekaz nie będzie widoczny, ale jak widać nie jest tak źle ;)
Jest sens, jest przekaz bez wymyślnych cudactw. Samo życie ,w pełni prawdziwe. Dobre pisanie, bo przemyślane i od serca. A Twoja przyszłość jest w Twoich rękach. Nie musi tak być. Głowa do góry
Chciałem pokazać to jak ludzie chcą, a jak jest :)
Dla mnie zgrzytało, warczało.
Ta część jedynie była płynna i można było z niej coś zabrać dla siebie
"Miałem z bogami ambrozję pić
Nocami w pięknych snach
Wróżyć świetlaną przyszłość. "
2
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania