Mnie się podoba, tylko, że ja sobie ubzdurałam, że to ostatnie "to chyba pierwszy raz..." odwołuje się do wspólnego śniadania i myślę, że jakbyś tak zakończył byłoby super (to tylko moja opinia). Nie wiem jak to ocenić, więc nie ocenię :(
Anonim12.06.2015
Huhu, budzę rozterki i kontrowersje, to lepsze niż piąteczki :D
To twoja interpretacja. Jest nie mniej prawdziwa niż to, co sam wymyśliłem :)
Komentarze (18)
Chyba nikt nie potraktował tematu w sposób o którym wszyscy myślimy, czytając go :D Tu daje 4 :)
Pomysł bardzo dobry, ale jakoś mnie nie porwała ta końcówka :l
Dam 4.
DLATEGO, BO BYŁ JUŻ TEMAT sEKS, WIĘC PO CO SIĘ POWTARZAĆ
Mogłem napisać to lepiej, przyznaję.
sory za capsa, omyłkowo mi się włączył ;/
Nie lubię pisać o seksie, chłopaki, wybaczcie :)
Filipios z Konopios co krzykaczysz :D
przeprosiłem ;)
ależ spoko, na Opwi i tak za dużo jest seksu jak na mój spaczony gust ;)
Zmieniłem trochę tekst, teraz lepiej?
jared ja potraktuje hehe a teraz na serio niby fajnie ale bez polotu. bylo tak jakos nie przekonujaco. 3 :)
Szczerze miałeś dużo lepsze drabble :/ Sorka, ale trzy...
Ode mnie też 4. Pisałeś wciąż to samo (choć widzę w tym sens) to mogłeś chociaż drablla zachować :)
mnie się podoba, ma swoisty urok, poza tym lubię to co nietypowe
Mnie się podoba, tylko, że ja sobie ubzdurałam, że to ostatnie "to chyba pierwszy raz..." odwołuje się do wspólnego śniadania i myślę, że jakbyś tak zakończył byłoby super (to tylko moja opinia). Nie wiem jak to ocenić, więc nie ocenię :(
Huhu, budzę rozterki i kontrowersje, to lepsze niż piąteczki :D
To twoja interpretacja. Jest nie mniej prawdziwa niż to, co sam wymyśliłem :)
wstawiłam 3:)
okok :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania