Usunięte

Treść opowiadania usunięta

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Anonim 12.06.2015

    Chyba nikt nie potraktował tematu w sposób o którym wszyscy myślimy, czytając go :D Tu daje 4 :)

  • Galthar01 12.06.2015

    Pomysł bardzo dobry, ale jakoś mnie nie porwała ta końcówka :l
    Dam 4.

  • Anonim 12.06.2015

    DLATEGO, BO BYŁ JUŻ TEMAT sEKS, WIĘC PO CO SIĘ POWTARZAĆ

  • Anonim 12.06.2015

    Mogłem napisać to lepiej, przyznaję.

  • Anonim 12.06.2015

    sory za capsa, omyłkowo mi się włączył ;/

  • Anonim 12.06.2015

    Nie lubię pisać o seksie, chłopaki, wybaczcie :)

  • Anonim 12.06.2015

    Filipios z Konopios co krzykaczysz :D

  • Anonim 12.06.2015

    przeprosiłem ;)

  • Anonim 12.06.2015

    ależ spoko, na Opwi i tak za dużo jest seksu jak na mój spaczony gust ;)

  • Anonim 12.06.2015

    Zmieniłem trochę tekst, teraz lepiej?

  • NataliaO 12.06.2015

    jared ja potraktuje hehe a teraz na serio niby fajnie ale bez polotu. bylo tak jakos nie przekonujaco. 3 :)

  • Anonim 12.06.2015

    Szczerze miałeś dużo lepsze drabble :/ Sorka, ale trzy...

  • KarolaKorman 12.06.2015

    Ode mnie też 4. Pisałeś wciąż to samo (choć widzę w tym sens) to mogłeś chociaż drablla zachować :)

  • Anonim 12.06.2015

    mnie się podoba, ma swoisty urok, poza tym lubię to co nietypowe

  • Grilu 12.06.2015

    Mnie się podoba, tylko, że ja sobie ubzdurałam, że to ostatnie "to chyba pierwszy raz..." odwołuje się do wspólnego śniadania i myślę, że jakbyś tak zakończył byłoby super (to tylko moja opinia). Nie wiem jak to ocenić, więc nie ocenię :(

  • Anonim 12.06.2015

    Huhu, budzę rozterki i kontrowersje, to lepsze niż piąteczki :D
    To twoja interpretacja. Jest nie mniej prawdziwa niż to, co sam wymyśliłem :)

  • NataliaO 13.06.2015

    wstawiłam 3:)

  • Anonim 13.06.2015

    okok :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania