----

--------

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Drassen Prime 08.09.2014

    Jestem wilkiem, czekającym na dalszą część

  • persse 09.09.2014

    Fajnie napisane i oryginalna fabuła :) Biore się za drugą część.

  • Sileth 13.01.2015

    Fajne :) Zachęca do dalszego czytania. Biorę się za resztę ;)

  • NataliaO 13.01.2015

    Dziękuje.

  • tiggers 05.02.2015

    Opowiadanie strasznie mi się podoba biorę się za kolejną cześć i daje 5

  • NataliaO 05.02.2015

    A ja bardzo cieszę się, że przypadło do gustu. Dzięx

  • Abbadon 05.03.2015

    Niezłe, ciekawie zrobione i ryginalne.

  • NataliaO 05.03.2015

    Dziękuje, ma małe niedociągnięcia ale fajnie że się spodobało :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania