--------
----Autor: NataliaOCzytano 809 razyData dodania: 08.09.2014
Średnia ocena: 4.1 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić29
Jestem wilkiem, czekającym na dalszą część
Fajnie napisane i oryginalna fabuła :) Biore się za drugą część.
Fajne :) Zachęca do dalszego czytania. Biorę się za resztę ;)
Dziękuje.
Opowiadanie strasznie mi się podoba biorę się za kolejną cześć i daje 5
A ja bardzo cieszę się, że przypadło do gustu. Dzięx
Niezłe, ciekawie zrobione i ryginalne.
Dziękuje, ma małe niedociągnięcia ale fajnie że się spodobało :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
Jestem wilkiem, czekającym na dalszą część
Fajnie napisane i oryginalna fabuła :) Biore się za drugą część.
Fajne :) Zachęca do dalszego czytania. Biorę się za resztę ;)
Dziękuje.
Opowiadanie strasznie mi się podoba biorę się za kolejną cześć i daje 5
A ja bardzo cieszę się, że przypadło do gustu. Dzięx
Niezłe, ciekawie zrobione i ryginalne.
Dziękuje, ma małe niedociągnięcia ale fajnie że się spodobało :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania