I dlatego mi się podobały :) Moja intuicja mnie nie zawodzi, choć się na poezji niej nie znam i "alchemią poezji" mi zalatywało.
Brawo Mistyku :)
Pozdrawiam.
Neuruś kochany, ja "wiersze" piszę dla zabawy. Pisze fantastykę raczej. I powiem ci jedno z własnego doświadczenia. Wyniosłość szkodzi każdemu artyście. Samo przeświadczenie, że jestem lepszy od innych, powoduje, że nikt cię w końcu i tak nie przeczyta, bo i po co. Taka wyniosłość literatów, jako niedoścignionych wzorców, których i tak nie da się zrozumieć doprowadziła do tego, że mało kto teraz sięga po książki. Bo po co sięgać po coś, wyrażać swoją opinię i następnie być wyśmianym? Takie postępowanie zrażą i dziś za miast rzyć z poezji, pracujesz w piekarni. Sorki, ale taka prawda.
Komentarze (35)
Ale grafomania :)
Pała.
BAJ :)
hahaha
Nerd, nie dziękujesz za opinię? Za 5 widziałem, że dziękujesz, albo za 4, 3. Może nie dziękowanie zaczyna się u Ciebie przy 2? A może 3? :)
Neuruś, nie będę psuł sobie zabawy, poczekam na inne komentarze :P
Nerd, chowali Cię chyba w oborze, skoro nie umiesz grzecznie podziękować za opinię :)
Neuruś przyjacielu, obiecuje ci, że jeszcze weźmie cię zdziwko :P
Nerd, mam nadzieję, bo wierzę w Ciebie :)
Ja tam się nie znam ale Berthelotem zaleciało ;) Dam 5... mistyku.
Pozdrawiam.
Dziękuję :)
Ja tam lubię rymowanki i wcale się tego nie wstydzę :)
I nie ma czego Karola. Nie ma czego :)
Nie leży mi to. Mickiewicz przewraca się w grobie, ale kij z tym.
Hehe
Skoro minął dzień i więcej komentarzy się nie spodziewam, zapraszam do lektury "Ody do młodości", bo te rymy są naprawdę Pana Mickiewicza :)
I dlatego mi się podobały :) Moja intuicja mnie nie zawodzi, choć się na poezji niej nie znam i "alchemią poezji" mi zalatywało.
Brawo Mistyku :)
Pozdrawiam.
i nadal uważam, że to gówno :)
Neuś wiem, wszystkie moje wiersze dla ciebie to g...
Nerd, no właśnie. Jak napiszesz taki, co mi się spodoba, wypijemy browar :)
Neuruś za marzenia nie karają :P
Nerd, wiem, że nie napiszesz, bo nie masz talentu:)
Tutaj 98 % osób nie ma talentu do pisania. Dlatego są tu :)
Każdy to wie i dlatego takie nerwy są, jak ktoś to powie z zewnątrz. Bo ja to mogę mówić, bo i tak macie bękę ze mnie jak ja z Was.
Neuruś kochany, ja "wiersze" piszę dla zabawy. Pisze fantastykę raczej. I powiem ci jedno z własnego doświadczenia. Wyniosłość szkodzi każdemu artyście. Samo przeświadczenie, że jestem lepszy od innych, powoduje, że nikt cię w końcu i tak nie przeczyta, bo i po co. Taka wyniosłość literatów, jako niedoścignionych wzorców, których i tak nie da się zrozumieć doprowadziła do tego, że mało kto teraz sięga po książki. Bo po co sięgać po coś, wyrażać swoją opinię i następnie być wyśmianym? Takie postępowanie zrażą i dziś za miast rzyć z poezji, pracujesz w piekarni. Sorki, ale taka prawda.
Nerd eee, ale jaja :) Przecież ja zakładam przetwórstwo na wsi. Jakie życie z poezji? Pomyliłeś mnie z kimś.
Ale jaja...
Neurotyk właśnie o tym pisze. Jaki z ciebie artysta, skoro nie masz komu dać tego coś napisał?
Nerd odp. na forum.
rzyć
żyć
Nerd ma rację... Rzyć z poezji... I poezja z rzyci....
Raczej ma dysleksję, a nie rację
Neurotyk i to mówi ktoś, kto chciał tworzyć portal literacki. Ehh... Szybko się poddajesz.
Nerd, portal literacki będzie. Czy gdzieś napisałem, że nie?
Ja będę nim zarządzał. Trochę redagował. O co chodzi, Panie?
Dziwny psycholog.
Neurotyk o marzenia :)
ps. psycholodzy są dziwni :)
Mam wspaniałe marzenia :) Proces realizacji postępuje. Życz mi powodzenia :)
Neurotyk to powodzenia :)
Nerd, dzięki :) Lubię z Tobą gadać. Czuję, że jesteś prosty chłop. Jak ja :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania