było

.

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • Neurotyk 22.06.2017

    Ale grafomania :)
    Pała.
    BAJ :)

  • Nerd 22.06.2017

    hahaha

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd, nie dziękujesz za opinię? Za 5 widziałem, że dziękujesz, albo za 4, 3. Może nie dziękowanie zaczyna się u Ciebie przy 2? A może 3? :)

  • Nerd 22.06.2017

    Neuruś, nie będę psuł sobie zabawy, poczekam na inne komentarze :P

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd, chowali Cię chyba w oborze, skoro nie umiesz grzecznie podziękować za opinię :)

  • Nerd 22.06.2017

    Neuruś przyjacielu, obiecuje ci, że jeszcze weźmie cię zdziwko :P

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd, mam nadzieję, bo wierzę w Ciebie :)

  • Violet 22.06.2017

    Ja tam się nie znam ale Berthelotem zaleciało ;) Dam 5... mistyku.
    Pozdrawiam.

  • Nerd 22.06.2017

    Dziękuję :)

  • KarolaKorman 22.06.2017

    Ja tam lubię rymowanki i wcale się tego nie wstydzę :)

  • Nerd 22.06.2017

    I nie ma czego Karola. Nie ma czego :)

  • Pan Buczybór 22.06.2017

    Nie leży mi to. Mickiewicz przewraca się w grobie, ale kij z tym.

  • Nerd 22.06.2017

    Hehe

  • Nerd 22.06.2017

    Skoro minął dzień i więcej komentarzy się nie spodziewam, zapraszam do lektury "Ody do młodości", bo te rymy są naprawdę Pana Mickiewicza :)

  • Violet 22.06.2017

    I dlatego mi się podobały :) Moja intuicja mnie nie zawodzi, choć się na poezji niej nie znam i "alchemią poezji" mi zalatywało.
    Brawo Mistyku :)
    Pozdrawiam.

  • Neurotyk 22.06.2017

    i nadal uważam, że to gówno :)

  • Nerd 22.06.2017

    Neuś wiem, wszystkie moje wiersze dla ciebie to g...

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd, no właśnie. Jak napiszesz taki, co mi się spodoba, wypijemy browar :)

  • Nerd 22.06.2017

    Neuruś za marzenia nie karają :P

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd, wiem, że nie napiszesz, bo nie masz talentu:)

  • Neurotyk 22.06.2017

    Tutaj 98 % osób nie ma talentu do pisania. Dlatego są tu :)

    Każdy to wie i dlatego takie nerwy są, jak ktoś to powie z zewnątrz. Bo ja to mogę mówić, bo i tak macie bękę ze mnie jak ja z Was.

  • Nerd 22.06.2017

    Neuruś kochany, ja "wiersze" piszę dla zabawy. Pisze fantastykę raczej. I powiem ci jedno z własnego doświadczenia. Wyniosłość szkodzi każdemu artyście. Samo przeświadczenie, że jestem lepszy od innych, powoduje, że nikt cię w końcu i tak nie przeczyta, bo i po co. Taka wyniosłość literatów, jako niedoścignionych wzorców, których i tak nie da się zrozumieć doprowadziła do tego, że mało kto teraz sięga po książki. Bo po co sięgać po coś, wyrażać swoją opinię i następnie być wyśmianym? Takie postępowanie zrażą i dziś za miast rzyć z poezji, pracujesz w piekarni. Sorki, ale taka prawda.

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd eee, ale jaja :) Przecież ja zakładam przetwórstwo na wsi. Jakie życie z poezji? Pomyliłeś mnie z kimś.

    Ale jaja...

  • Nerd 22.06.2017

    Neurotyk właśnie o tym pisze. Jaki z ciebie artysta, skoro nie masz komu dać tego coś napisał?

  • Neurotyk 22.06.2017

    Nerd odp. na forum.

  • Neurotyk 22.06.2017

    rzyć

    żyć

  • Irytolog 23.06.2017

    Nerd ma rację... Rzyć z poezji... I poezja z rzyci....

  • Neurotyk 23.06.2017

    Raczej ma dysleksję, a nie rację

  • Nerd 23.06.2017

    Neurotyk i to mówi ktoś, kto chciał tworzyć portal literacki. Ehh... Szybko się poddajesz.

  • Neurotyk 23.06.2017

    Nerd, portal literacki będzie. Czy gdzieś napisałem, że nie?

    Ja będę nim zarządzał. Trochę redagował. O co chodzi, Panie?

  • Neurotyk 23.06.2017

    Dziwny psycholog.

  • Nerd 23.06.2017

    Neurotyk o marzenia :)

    ps. psycholodzy są dziwni :)

  • Neurotyk 23.06.2017

    Mam wspaniałe marzenia :) Proces realizacji postępuje. Życz mi powodzenia :)

  • Nerd 23.06.2017

    Neurotyk to powodzenia :)

  • Neurotyk 23.06.2017

    Nerd, dzięki :) Lubię z Tobą gadać. Czuję, że jesteś prosty chłop. Jak ja :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania