Między-wymiarowy atak na planetę

no wiecie Ziemia została zaatakowana

przez fizyczne postacie i demony

między innymi politycy i media są pełne tych osób

ogólnie chodzi o to że chcą zniszczyć wszechświat

przy pomocy tej planety

bo ktoś z innego wszechświata coś tam chce od tego

zasoby przejąć czy coś

bo ogólnie jest dużo żywych wszechświatów

i co najmniej jeden martwy

no i ten martwy coś tu próbuje

także wiecie trwa mała potyczka

bo ta planeta może podobno w magiczny sposób zniszczyć cały ten wszechświat

dusze wielu ufoludków z kosmosu którym się to nie podoba przyleciały tu i urodziły się jako dzieci

no więc tego

no

trzymajcie się

bo może trochę huśtać

czasem

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • D.E.M.O.N 26.05.2021

    no wiemy :D

  • Wertyt 26.05.2021

    Trzymam, Ty też tak trzymaj :)

  • Piotrek P. 1988 26.05.2021

    Przypomniały mi się filmy w klimatach: "Folwark Zwierzęcy", "Aeon Flux", "Planeta Małp", "Oni Żyją". Od kilku lat mam w planach dramat sci-fi w tego typu klimatach, ale do tej pory nie doszedł on do skutku. 5, pozdrawiam :-)

  • Piotrek P. 1988 26.05.2021

    Polecam jeszcze "Władcę Marionetek" (1994).

  • Baba Szora 07.06.2021

    ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania