Między-wymiarowy atak na planetę
no wiecie Ziemia została zaatakowana
przez fizyczne postacie i demony
między innymi politycy i media są pełne tych osób
ogólnie chodzi o to że chcą zniszczyć wszechświat
przy pomocy tej planety
bo ktoś z innego wszechświata coś tam chce od tego
zasoby przejąć czy coś
bo ogólnie jest dużo żywych wszechświatów
i co najmniej jeden martwy
no i ten martwy coś tu próbuje
także wiecie trwa mała potyczka
bo ta planeta może podobno w magiczny sposób zniszczyć cały ten wszechświat
dusze wielu ufoludków z kosmosu którym się to nie podoba przyleciały tu i urodziły się jako dzieci
no więc tego
no
trzymajcie się
bo może trochę huśtać
czasem
Komentarze (5)
no wiemy :D
Trzymam, Ty też tak trzymaj :)
Przypomniały mi się filmy w klimatach: "Folwark Zwierzęcy", "Aeon Flux", "Planeta Małp", "Oni Żyją". Od kilku lat mam w planach dramat sci-fi w tego typu klimatach, ale do tej pory nie doszedł on do skutku. 5, pozdrawiam :-)
Polecam jeszcze "Władcę Marionetek" (1994).
?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania