.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Senezaki 04.07.2015

    Filip, szczerze mówiąc, masz niezwykłe spojrzenie na świat. Masz u mnie 5 :)

  • Anonim 04.07.2015

    heh dzięki :)

  • Senezaki 04.07.2015

    Nie ma za co XD

  • Anonim 04.07.2015

    Spodziewałem się linczu a tu taka niespodzianka ;)

  • KarolaKorman 05.07.2015

    Twoje spojrzenie na świat bawi mnie do łez 5 :)

  • Johnny2x4 05.07.2015

    Śmieszne masz poglądy ^^ Tekst bardzo fajny :) 5

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Podobnie jest z gołębiami, srające, latające szczury roznoszące wszelkiej maści choroby. - Nienawidzę tych bestii, co 2 dzień mój parapet przysłaniają ich...kupki, bo sąsiadeczka się martwi o nie i je dokarmia :C 5

  • Anonim 05.07.2015

    Vasto :) Ty też je zacznij dokarmiać, gołębie sa na tyle cwane, że nigdy nie sraja tam gdzie mają żarcie :D

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Już parę osób mi tak właśnie mówiło :D Żeby podrzucać im co jakiś czas to będą srać gdzie indziej :D Chyba w końcu muszę się z nimi dogadać xD

  • Anonim 05.07.2015

    Też wolę szczury niż dzieci XD Szczury są fajne ^^
    5/5

  • J.J Leto 09.07.2015

    Prawdziwie napisane.
    Ocena 5.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania