.

.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Rasia 14.12.2015

    Doskonale oddałaś uczucia w tym wierszu. Bardzo przykry w swojej wymowie i jak zwykle świetnie ułożony. Zostawiam 5 :)

  • ausek 14.12.2015

    Dziękuję :)

  • Świetna robota! Doskonale naszkicowane uczucia, technicznie też pierwsza klasa. Zostawiam 5 :)

  • ausek 14.12.2015

    Miło mi :)

  • KarolaKorman 14.12.2015

    To jest coś :) 5 :)

  • ausek 14.12.2015

    Dziękuję Karola :) Dziękuję też za anonimowe oceny. Chętnie poznałaby opinie tych osób. :D

  • Anonim 23.12.2015

    Emocjonalny. Mocny. Prawdziwy. Cudowny - kolejne okreslenia jakie przychodziły mi do głowy wraz z czytaniem twojego utworu... a później gdy zabrałam się za czytanie, stwierdziłam, że za bardzo chwalę xD i mi jeszcze w piórka obrośniesz! :D

    p.s. oczywiście żartuję :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania