luna-tyczka, nie jestem pansowa, ale ci odpowiem, skoro tak bardzo chcesz wiedzieć, chociaż wartosc tego dzieła dobrze znasz, ale jak się bawić, to się bawić...
Te dzieci ze sloneczkiem, kwiatuszkiem(zakładam że tulipan), ak5e jak mężuś dobry, to pomoże wychować przy wsparciu rządu i wakacyjnych kredytów od ręki.
Dzięki, nie wątpię, że "dzieło" proste do interpretacji, jako i proste w technice, niemniej cieszy mnie, że moje wyobrażenie o nim nie mija się z opinią innych.
A bardzo raduje, że odczytałaś co najmniej ćwierć treści, to naprawdę super.
Tylko czy mężuś pomoże wychować?
No ja tego w tekście nie zawarłam, niemniej jednak czytelnik ma prawo czytać po swojemu i to jest piękne.
Komentarze (15)
W ostatniej strofoidzie brak rymu dokładnego... trochę razi, bo wszędzie pod linijkę.
Może mezusiu - tatusiu?
No ale ja chciałam złamać schemat, żeby trochę zakręcić i żeby nie było pod linijkę.
Dzięki. ?
I nawet do synusia by pasowało...
Będę cię mydlić mydełkiem Fa ??
Wesoło będzie szabadabada ?
Tak, rymy zdecydowanie do wymiany na dokładniejsze, miło częstochowskie.
No nie chcę samych częstochowskich, wydaje mi się, że nieskomplikowany rytm wystarczy.
No ale prawdę mówiąc nie myślałam za bardzo, zwyczajnie się pobawiłam trochę.
może być
Dzięki
Bo faktycznie bawisz się fajnie.
Nas też?
No i chyba o to chodzi w życiu.
Trochę luziku. :)
luna-tyczka ja, ja volkswagen?
pansowa to moje ulubione auto. ??
pansowa a co sądzisz o tym wierszyku?
Ale tak na serio.
luna-tyczka, nie jestem pansowa, ale ci odpowiem, skoro tak bardzo chcesz wiedzieć, chociaż wartosc tego dzieła dobrze znasz, ale jak się bawić, to się bawić...
Te dzieci ze sloneczkiem, kwiatuszkiem(zakładam że tulipan), ak5e jak mężuś dobry, to pomoże wychować przy wsparciu rządu i wakacyjnych kredytów od ręki.
Dzięki, nie wątpię, że "dzieło" proste do interpretacji, jako i proste w technice, niemniej cieszy mnie, że moje wyobrażenie o nim nie mija się z opinią innych.
A bardzo raduje, że odczytałaś co najmniej ćwierć treści, to naprawdę super.
Tylko czy mężuś pomoże wychować?
No ja tego w tekście nie zawarłam, niemniej jednak czytelnik ma prawo czytać po swojemu i to jest piękne.
Bardzo, bardzo dziękuję.
Układałam metodycznie wg podanych info.
Mężusiowi może się podobać, bo przekaz prosty. I chyba latwo pojmie, chociaż z tymi facetami nigdy nie wiadomo. W sumie mogłaś chyba prościej...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania