MIŁOŚĆ
Ile trzeba razem przeżyć,
Aby miłość swoją zmierzyć?
Ile razy mówić „kocham”?
Czy przyznawać się, gdy szlocham?
Czy wystarczy raz do roku,
Spędzić urlop z nim przy boku?...
Ile trzeba razem przeżyć,
Aby w miłość swą uwierzyć?
Czy pocieszać ją gdy szlocha?
Czy upewniać się, że kocha?
Czy dodaje nam uroku
Wspólny urlop raz do roku?...
Ile rozmów przeprowadzić?
Ile razem drzew posadzić?
Jak powiedzieć o swych smutkach?
Z jakich słów swe szczęście utkać?
Wszystko widzę w Twym spojrzeniu
Kochać można też w milczeniu.
Komentarze (2)
Co jak co szczera prawda. Gdy ktoś jest w stałym związku często mamy tak zwany okres zwątpienia w miłość. W sumie można by rzec że miłość ulotna. Daje pięć i zwiększam do pisania mam nadzieję twa chęć 😅
Kinka↔Ano właśnie:~)→Można w milczeniu, jak najbardziej, ale...
...wiersz brzmi jak piosenka. Zaśpiewać, o tej miłości pamiętać:)↔Pozdrawiam😆
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania