pasja dobry wątek, ale warto poruszyć konkretne sytuacje, za którymi kryją się Twoje emocje. Mniej opisu i ogólników, a więcej odwołań do wydarzeń, które Cię poruszają :-) Pozdrawiam i powodzenia !
Tak to babcie kochają wnuków bezwzględną, nie zmącona niczym miłością :) Pięknie o nich opowiedziałaś. Niby krótko, a wyczuwa się tu ogromne uczucie piszącego :) Pozdrawiam Babcię :)
Bardzo przyjemnie się czyta. Czuję w tym krótkim tekście to Twoje uczucie, w tym jak piszesz o wnukach, tak doskonale ich znasz, masz z nimi wspólny świat, to piękne... i mam wrażenie, że coraz rzadsze. Mnie się podobało i z przyjemnością daję 5 ;))
"Miłość dla której warto istnieć" - przecinek przed "której"
Umysł ścisły i kosmos i wszechświat - przecinek przed drugim "i"
"Kim będą zastanawiam się" - Zastanawiam się kim będę - lepszy szyk zdania, bardziej składny
Coraz mniej takich dzieci. Zdaje mi się, że przez ten cały internet charaktery się generalizują. Dzieciaki wpatrują się w ekrany i naśladują innych, zamiast szukać swoich pasji. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich, jednak to dosyć powszechne zjawisko. Mieć takich wnuków to skarb i trzeba go strzec jak Gollum pierścienia. 5
Wielkie dzięki za korektę. Moje chłopaki też coś tam robią w kompie i nawet ze mną grają w jakieś gry. Przegrywam oczywiście. Ale mają dozowane jak leki, więcej porą zimową, ale gdy nadchodzi ciepło to już na powietrzu spędzają czas.A Golluma jest mi szkoda, nawet się popłakałam nad jego losem. Pozdrawiam
Wielkie dzięki za korektę. Moje chłopaki też coś tam robią w kompie i nawet ze mną grają w jakieś gry. Przegrywam oczywiście. Ale mają dozowane jak leki, więcej porą zimową, ale gdy nadchodzi ciepło to już na powietrzu spędzają czas.A Golluma jest mi szkoda, nawet się popłakałam nad jego losem. Pozdrawiam
Bardzo głęboka treść jest zawarta w twoim tekście każda matka powinna kochać swoje dziecko a nie oddawać do domu dziecka albo wyrzucać na śmietnik lub są zabijane moja ocena to 5
Z tego tekstu wypływa ogromna miłość i za to 5. Uczucia w prozie są równie ważne, jak styl piszącego.
PS: Mogłabym kiedyś zabrać się z Twoim wnukiem ? Gdyby kiedyś wybierał się we francuskie strony ;)
Komentarze (31)
Serdeczne dzięki za odwagę i ocenę.
Może być lepiej. Trochę zbyt banalnie...
Czy ja wiem? Ale dzięki za pracowitość. :-)
Zbyt banalne? Dlaczego? Bo normalne? Bo o wnukach, a nie o władcach smoków, czy kosmicznych rozpierduchach?
pasja dobry wątek, ale warto poruszyć konkretne sytuacje, za którymi kryją się Twoje emocje. Mniej opisu i ogólników, a więcej odwołań do wydarzeń, które Cię poruszają :-) Pozdrawiam i powodzenia !
pasja *pospolitość
Allfree ale ja w miniaturce chciałam oddać miłość. Pozdrawiam
pasja ok :-) W takim razie wobec tematu o miłości (nawet w miniaturce) jestem bezbronny...;-)
Allfree bo miłość zniewala.:-)
Słyszałam , że wnuki kocha się bardziej niż własne dzieci.Dla mnie 5
I to jest prawda. Kochasz je nad życie. Pozdrawiam
Tak to babcie kochają wnuków bezwzględną, nie zmącona niczym miłością :) Pięknie o nich opowiedziałaś. Niby krótko, a wyczuwa się tu ogromne uczucie piszącego :) Pozdrawiam Babcię :)
Dzięki za pozdrowienia i zrozumienie miłości. Pozdrawiam
Bardzo przyjemnie się czyta. Czuję w tym krótkim tekście to Twoje uczucie, w tym jak piszesz o wnukach, tak doskonale ich znasz, masz z nimi wspólny świat, to piękne... i mam wrażenie, że coraz rzadsze. Mnie się podobało i z przyjemnością daję 5 ;))
Dzięki przyszły dziadku, poczujesz kiedyś taką miłość. Pozdrawiam
"Miłość dla której warto istnieć" - przecinek przed "której"
Umysł ścisły i kosmos i wszechświat - przecinek przed drugim "i"
"Kim będą zastanawiam się" - Zastanawiam się kim będę - lepszy szyk zdania, bardziej składny
Coraz mniej takich dzieci. Zdaje mi się, że przez ten cały internet charaktery się generalizują. Dzieciaki wpatrują się w ekrany i naśladują innych, zamiast szukać swoich pasji. Oczywiście, nie dotyczy to wszystkich, jednak to dosyć powszechne zjawisko. Mieć takich wnuków to skarb i trzeba go strzec jak Gollum pierścienia. 5
Wielkie dzięki za korektę. Moje chłopaki też coś tam robią w kompie i nawet ze mną grają w jakieś gry. Przegrywam oczywiście. Ale mają dozowane jak leki, więcej porą zimową, ale gdy nadchodzi ciepło to już na powietrzu spędzają czas.A Golluma jest mi szkoda, nawet się popłakałam nad jego losem. Pozdrawiam
Wielkie dzięki za korektę. Moje chłopaki też coś tam robią w kompie i nawet ze mną grają w jakieś gry. Przegrywam oczywiście. Ale mają dozowane jak leki, więcej porą zimową, ale gdy nadchodzi ciepło to już na powietrzu spędzają czas.A Golluma jest mi szkoda, nawet się popłakałam nad jego losem. Pozdrawiam
Moi synowie mają z dziadkiem o niebo lepiej niż ja miałem jako syn. Coś w tym jest. Sam byłem oczkiem w głowie babci... 5
No i chyba dobrze babcia wychowała wnuka. Pozdrawiam
Lub Kim będą, zastanawiam się - to taka mała sugestia do tego, co wypisał Bucz :)
Tak też myślałam. A w tytule coś mi ten przecinek nie pasi? :-)
Bardzo głęboka treść jest zawarta w twoim tekście każda matka powinna kochać swoje dziecko a nie oddawać do domu dziecka albo wyrzucać na śmietnik lub są zabijane moja ocena to 5
Dzieci, zabijane?
Joker
a co zrobiła matka małej Madzi
O dzięki kochana, że z twego komentarza wypływa wielka troska o dzieci. Pozdrawiam
Joker Mar się co mówi
*wie
Z tego tekstu wypływa ogromna miłość i za to 5. Uczucia w prozie są równie ważne, jak styl piszącego.
PS: Mogłabym kiedyś zabrać się z Twoim wnukiem ? Gdyby kiedyś wybierał się we francuskie strony ;)
Aha, i 5 zostawiłam. Wybacz roztrzepanie :)
Dzięki i racja, że uczucia są ważne. Gdy będzie jechał do Francji, dam ci znać. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania