Nie, to nie miało się rymować. Nie, to nie miało nawet wyglądać jak wiersz. Po prostu chciałam wam wyjaśnić dlaczego przestałam wierzyć w miłość. Czasu nie da się cofnąć.
Anonim05.07.2015
Nie łam się ktokolwiek znajdziesz w końcu swojego Brada Pita, czymam kciuki ;)
Admin chyba tez ma jakies milosne rewelacje bo zablokowal emotke serduszko : D
Anonim05.07.2015
Asiu, będąc w twoim wieku też się zakochałem i też się sparzyłem, bardzo się sparzyłem
przez prawie pół roku żyłem jak w obłędzie, nie mogłem sobie znaleźć miejsca, byłem jak pijany
po kilku latach przeszło mi całkowicie, wspomnienie oczywiście zostało, jest cierniem w moim msercu
stałem się bardziej ostrożny bo się boję powtórki z rozrywki
ale nic nie jest takie samo, po takim doświadczeniu inaczej się już zakochujesz, chyba trochę płycej, albo z wiekiem miłość się staje inna, może bardziej dojrzalsza?
Pierwsza miłość jest najgorsza, kolejne już takie nie będą
Zapewniam Cię :)
No, i ja cię rozumiem, dziewczyno! Też tak miałam, dokładnie tak samo. Piona! Ale jeszcze się kiedyś zakochasz, to trochę nieunikalne ;)
"Każdy na świecie się kiedyś zakochał, więc strzała amora dotknęła i mnie. Pragnę miłości tej móc poczuć smak, aaa... Chcę cię poznać!"
nie ma przepisu na normalną miłość
Ty pewnie głębiej jeszcze niż ja ugrzężłaś w tym horrorze
nie zgodzę się z Tobą, po tym wszystkim zakochałem się jeszcze raz ale dopiero po 20 latach
była miłość ale była całkiem inna, podobnie mi się działo ale jednak inaczej
to trudno wyjaśnić :)
Ja się nigdy nie zakochałam i tego się trzymam XD
Spoko, ty jesteś młoda, ładna (sądząc po zdjęciu na fejsie) i na dodatek mądra i miła ;) Znajdziesz kogoś, kto cię pokocha, bo bez wątpienia na kogoś takiego zasługujesz ^^
5/5
Jejku, dziękuję shiroi :) ale mojemu zdjęciu na fejsie lepiej się przypatrz xD dojdziesz do innych wniosków :* w dodatku mam koszmarnie krzywe zęby, czego na tym zdjęciu nie widać :) I krzywy nos, co widać xD za urodę to raczej nikt mnie nie pokocha :D :D
Jak serce zabije mocniej, to sama nawet nie zorientujesz się kiedy znów pokochasz :) Ciekawie napisana historia, troszkę smutna :c Staraj się nie żyć przeszłością tylko oczekiwać jutra :) 5
Anonim05.07.2015
Przyjrzałam się twojemu zdjęciu i nadal uważam, że jesteś śliczna, masz ładne, długie włosy ;) Więcej wiary w siebie, dziewczyno! Poza tym powinno kochać się nie za urodę, ale za to co ma się w głowie! Uroda to bonus! XD
Jeśli powiedziałam coś bez ładu i składu to przepraszam XD
Dobrze napisałaś Shiroi "powinno". W dzisiejszym świecie mało kto zwraca uwagę na charakter, zachowanie i wnętrze oraz rozum. Wolą ładne dupy, by koledzy zazdrościli :) Ale jak to ktoś kiedyś powiedział, kto się debilem urodził, skowronkiem nie umrze :D
Anonim05.07.2015
Plastikowe lale to jednorazówki
dożycia tylko takie dziewczyny jak Ty Asiu :)
Popełniamy błędy. Ja za swoje zapłaciłem wysoką cenę i straciłem miłość. Chce to odzyskać, ale nie umiem. Ten fragment odzwierciedla moje uczucia.
"Ale chociaż on może już zapomniał
To ja zawsze będę pamiętać"
"On" - w moim przypadku będzie na "Ona".
Z przyjemnością i za lekkie mnie poruszenie 5
Komentarze (39)
Nie, to nie miało się rymować. Nie, to nie miało nawet wyglądać jak wiersz. Po prostu chciałam wam wyjaśnić dlaczego przestałam wierzyć w miłość. Czasu nie da się cofnąć.
Nie łam się ktokolwiek znajdziesz w końcu swojego Brada Pita, czymam kciuki ;)
:0 to miło z twojej strony, jednakże ja już takowego miałam, jak przeczytałeś. Raz się sparzyłam i więcej sobie na to nie pozwolę...
Tak sie zawsze mowi Ktokolwiek, a mury runa, runa, runa ;)
:) niestety, czasem moja świadomość jest silniejsza ode mnie samej, i to mój najgorszy kłopot.
Nie chcesz zatem zacnego meża pelnego cnot i zalet? ;) Twoj klopot ze swiadnoscia to klopot wiekszosci ludzi, wyrasta sie z tego, takze spokojnie ;)
:) oby było tak, jak mówisz
Bedzie wspomnisz moje slowa i napiszesz poetycki poemat nt ludowych madrosci jaredzika z opowi ;p
Poetycki poemat? masło maślane masłem pomaślone xD
Poetycki poemat to górna granica moich epitetów w temperaturze 37° :c niech to sie juz skonczy ;_;
Biedny jaredzik... u mnie też taki upał...
Niech no naleci woda do basenu
Ucielo mi chamstwo komenta znowu eeeech i nikt nie pozna mej swiatlej mysli :( Opowi chyba nie lubi emotki serduszko
:D przydałoby się :)
Admin chyba tez ma jakies milosne rewelacje bo zablokowal emotke serduszko : D
Asiu, będąc w twoim wieku też się zakochałem i też się sparzyłem, bardzo się sparzyłem
przez prawie pół roku żyłem jak w obłędzie, nie mogłem sobie znaleźć miejsca, byłem jak pijany
po kilku latach przeszło mi całkowicie, wspomnienie oczywiście zostało, jest cierniem w moim msercu
stałem się bardziej ostrożny bo się boję powtórki z rozrywki
ale nic nie jest takie samo, po takim doświadczeniu inaczej się już zakochujesz, chyba trochę płycej, albo z wiekiem miłość się staje inna, może bardziej dojrzalsza?
Pierwsza miłość jest najgorsza, kolejne już takie nie będą
Zapewniam Cię :)
Ale ja chodzę w takim obłędzie już kilka lat! To chyba nie do końca naturalne. Miłość dojrzała to BRAK miłości, filipku :)
Dojrzały człowiek nie zakochuje się, bo to nierozsądne ;)
No, i ja cię rozumiem, dziewczyno! Też tak miałam, dokładnie tak samo. Piona! Ale jeszcze się kiedyś zakochasz, to trochę nieunikalne ;)
"Każdy na świecie się kiedyś zakochał, więc strzała amora dotknęła i mnie. Pragnę miłości tej móc poczuć smak, aaa... Chcę cię poznać!"
A za wierszyk piątal ♥
♥ dziękuję maja :*
nie ma przepisu na normalną miłość
Ty pewnie głębiej jeszcze niż ja ugrzężłaś w tym horrorze
nie zgodzę się z Tobą, po tym wszystkim zakochałem się jeszcze raz ale dopiero po 20 latach
była miłość ale była całkiem inna, podobnie mi się działo ale jednak inaczej
to trudno wyjaśnić :)
Zgadzam sie z filipem ze pierwsza najgorsza :P
Pierwsza jest zawsze do dupy, moją był Naruto -.-
Ja się nigdy nie zakochałam i tego się trzymam XD
Spoko, ty jesteś młoda, ładna (sądząc po zdjęciu na fejsie) i na dodatek mądra i miła ;) Znajdziesz kogoś, kto cię pokocha, bo bez wątpienia na kogoś takiego zasługujesz ^^
5/5
Jejku, dziękuję shiroi :) ale mojemu zdjęciu na fejsie lepiej się przypatrz xD dojdziesz do innych wniosków :* w dodatku mam koszmarnie krzywe zęby, czego na tym zdjęciu nie widać :) I krzywy nos, co widać xD za urodę to raczej nikt mnie nie pokocha :D :D
Jak serce zabije mocniej, to sama nawet nie zorientujesz się kiedy znów pokochasz :) Ciekawie napisana historia, troszkę smutna :c Staraj się nie żyć przeszłością tylko oczekiwać jutra :) 5
Przyjrzałam się twojemu zdjęciu i nadal uważam, że jesteś śliczna, masz ładne, długie włosy ;) Więcej wiary w siebie, dziewczyno! Poza tym powinno kochać się nie za urodę, ale za to co ma się w głowie! Uroda to bonus! XD
Jeśli powiedziałam coś bez ładu i składu to przepraszam XD
Dobrze napisałaś Shiroi "powinno". W dzisiejszym świecie mało kto zwraca uwagę na charakter, zachowanie i wnętrze oraz rozum. Wolą ładne dupy, by koledzy zazdrościli :) Ale jak to ktoś kiedyś powiedział, kto się debilem urodził, skowronkiem nie umrze :D
Plastikowe lale to jednorazówki
dożycia tylko takie dziewczyny jak Ty Asiu :)
Filip dobrze mówi, polać mu :D
:* uwielbiam was :D napisałam dla was wiersz, zerknijcie :*
Filip, Vasto, piona! Stawiam wam sake! XD
Sake jest słabe :C Ale dobre! Polecam :D
Vasto jaki obeznany XD
Ekhm xD W życiu trzeba w końcu wszystkiego spróbować xD
Masz talent. Emocje są bardzo namacalne. Dam 5
Jejciu, jak tutaj przybyło komentarzy odkąd ostatnio byłam :)
Popełniamy błędy. Ja za swoje zapłaciłem wysoką cenę i straciłem miłość. Chce to odzyskać, ale nie umiem. Ten fragment odzwierciedla moje uczucia.
"Ale chociaż on może już zapomniał
To ja zawsze będę pamiętać"
"On" - w moim przypadku będzie na "Ona".
Z przyjemnością i za lekkie mnie poruszenie 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania