Usunięte

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (39)

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Nie, to nie miało się rymować. Nie, to nie miało nawet wyglądać jak wiersz. Po prostu chciałam wam wyjaśnić dlaczego przestałam wierzyć w miłość. Czasu nie da się cofnąć.

  • Anonim 05.07.2015

    Nie łam się ktokolwiek znajdziesz w końcu swojego Brada Pita, czymam kciuki ;)

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    :0 to miło z twojej strony, jednakże ja już takowego miałam, jak przeczytałeś. Raz się sparzyłam i więcej sobie na to nie pozwolę...

  • Anonim 05.07.2015

    Tak sie zawsze mowi Ktokolwiek, a mury runa, runa, runa ;)

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    :) niestety, czasem moja świadomość jest silniejsza ode mnie samej, i to mój najgorszy kłopot.

  • Anonim 05.07.2015

    Nie chcesz zatem zacnego meża pelnego cnot i zalet? ;) Twoj klopot ze swiadnoscia to klopot wiekszosci ludzi, wyrasta sie z tego, takze spokojnie ;)

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    :) oby było tak, jak mówisz

  • Anonim 05.07.2015

    Bedzie wspomnisz moje slowa i napiszesz poetycki poemat nt ludowych madrosci jaredzika z opowi ;p

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Poetycki poemat? masło maślane masłem pomaślone xD

  • Anonim 05.07.2015

    Poetycki poemat to górna granica moich epitetów w temperaturze 37° :c niech to sie juz skonczy ;_;

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Biedny jaredzik... u mnie też taki upał...

  • Anonim 05.07.2015

    Niech no naleci woda do basenu

  • Anonim 05.07.2015

    Ucielo mi chamstwo komenta znowu eeeech i nikt nie pozna mej swiatlej mysli :( Opowi chyba nie lubi emotki serduszko

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    :D przydałoby się :)

  • Anonim 05.07.2015

    Admin chyba tez ma jakies milosne rewelacje bo zablokowal emotke serduszko : D

  • Anonim 05.07.2015

    Asiu, będąc w twoim wieku też się zakochałem i też się sparzyłem, bardzo się sparzyłem
    przez prawie pół roku żyłem jak w obłędzie, nie mogłem sobie znaleźć miejsca, byłem jak pijany
    po kilku latach przeszło mi całkowicie, wspomnienie oczywiście zostało, jest cierniem w moim msercu
    stałem się bardziej ostrożny bo się boję powtórki z rozrywki
    ale nic nie jest takie samo, po takim doświadczeniu inaczej się już zakochujesz, chyba trochę płycej, albo z wiekiem miłość się staje inna, może bardziej dojrzalsza?
    Pierwsza miłość jest najgorsza, kolejne już takie nie będą
    Zapewniam Cię :)

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Ale ja chodzę w takim obłędzie już kilka lat! To chyba nie do końca naturalne. Miłość dojrzała to BRAK miłości, filipku :)

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Dojrzały człowiek nie zakochuje się, bo to nierozsądne ;)

  • Majeczuunia 05.07.2015

    No, i ja cię rozumiem, dziewczyno! Też tak miałam, dokładnie tak samo. Piona! Ale jeszcze się kiedyś zakochasz, to trochę nieunikalne ;)
    "Każdy na świecie się kiedyś zakochał, więc strzała amora dotknęła i mnie. Pragnę miłości tej móc poczuć smak, aaa... Chcę cię poznać!"

  • Majeczuunia 05.07.2015

    A za wierszyk piątal ♥

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    ♥ dziękuję maja :*

  • Anonim 05.07.2015

    nie ma przepisu na normalną miłość
    Ty pewnie głębiej jeszcze niż ja ugrzężłaś w tym horrorze
    nie zgodzę się z Tobą, po tym wszystkim zakochałem się jeszcze raz ale dopiero po 20 latach
    była miłość ale była całkiem inna, podobnie mi się działo ale jednak inaczej
    to trudno wyjaśnić :)

  • Anonim 05.07.2015

    Zgadzam sie z filipem ze pierwsza najgorsza :P

  • Majeczuunia 05.07.2015

    Pierwsza jest zawsze do dupy, moją był Naruto -.-

  • Anonim 05.07.2015

    Ja się nigdy nie zakochałam i tego się trzymam XD
    Spoko, ty jesteś młoda, ładna (sądząc po zdjęciu na fejsie) i na dodatek mądra i miła ;) Znajdziesz kogoś, kto cię pokocha, bo bez wątpienia na kogoś takiego zasługujesz ^^
    5/5

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Jejku, dziękuję shiroi :) ale mojemu zdjęciu na fejsie lepiej się przypatrz xD dojdziesz do innych wniosków :* w dodatku mam koszmarnie krzywe zęby, czego na tym zdjęciu nie widać :) I krzywy nos, co widać xD za urodę to raczej nikt mnie nie pokocha :D :D

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Jak serce zabije mocniej, to sama nawet nie zorientujesz się kiedy znów pokochasz :) Ciekawie napisana historia, troszkę smutna :c Staraj się nie żyć przeszłością tylko oczekiwać jutra :) 5

  • Anonim 05.07.2015

    Przyjrzałam się twojemu zdjęciu i nadal uważam, że jesteś śliczna, masz ładne, długie włosy ;) Więcej wiary w siebie, dziewczyno! Poza tym powinno kochać się nie za urodę, ale za to co ma się w głowie! Uroda to bonus! XD
    Jeśli powiedziałam coś bez ładu i składu to przepraszam XD

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Dobrze napisałaś Shiroi "powinno". W dzisiejszym świecie mało kto zwraca uwagę na charakter, zachowanie i wnętrze oraz rozum. Wolą ładne dupy, by koledzy zazdrościli :) Ale jak to ktoś kiedyś powiedział, kto się debilem urodził, skowronkiem nie umrze :D

  • Anonim 05.07.2015

    Plastikowe lale to jednorazówki
    dożycia tylko takie dziewczyny jak Ty Asiu :)

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Filip dobrze mówi, polać mu :D

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    :* uwielbiam was :D napisałam dla was wiersz, zerknijcie :*

  • Anonim 05.07.2015

    Filip, Vasto, piona! Stawiam wam sake! XD

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Sake jest słabe :C Ale dobre! Polecam :D

  • Anonim 05.07.2015

    Vasto jaki obeznany XD

  • Vasto Lorde 05.07.2015

    Ekhm xD W życiu trzeba w końcu wszystkiego spróbować xD

  • Prue 05.07.2015

    Masz talent. Emocje są bardzo namacalne. Dam 5

  • Ktokolwiek 05.07.2015

    Jejciu, jak tutaj przybyło komentarzy odkąd ostatnio byłam :)

  • J.J Leto 08.07.2015

    Popełniamy błędy. Ja za swoje zapłaciłem wysoką cenę i straciłem miłość. Chce to odzyskać, ale nie umiem. Ten fragment odzwierciedla moje uczucia.
    "Ale chociaż on może już zapomniał
    To ja zawsze będę pamiętać"

    "On" - w moim przypadku będzie na "Ona".
    Z przyjemnością i za lekkie mnie poruszenie 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania