Miłości
Szczerość i uczucie to podstawy,
Szczerość i miłość ukazuje się w postaci pięknej damy.
Jest powiązanie,
Miłość jest szczera,
Szczere uczucie,
Nie więzi, więc wątpię żeby ktoś miał takie odczucie.
Jeżeli masz to powiem jedno,
Teraz właśnie uderzę w sedno,
To nie jest to piękno,
O którym myślisz,
Spójrz, zrób krok przed siebie, w swoim czasie wszystko się ziści.
Teraz idź z nim do szalonego tańca,
W nim nie ma moralności kagańca,
Jesteś wolna, wolna jak ptak,
Zwiedzisz dzięki niemu cały świat.
Uwolnisz uczucia, które przykrył mrok,
Nie zobaczysz ich chociaż masz dobry wzrok,
Kiedy poczujesz w środku ciepło,
Że kiedy zobaczyłaś go, na nogach ustać ciężko.
Nie będziesz miała wątpliwości,
Że to właśnie miłość w sercu gości,
Ja mam to samo uczucie,
Tylko nie do niego,
Powiem to w skrócie,
Mam coś równie świetnego.
Staram się, żeby serce biło w tekście,
Bo to jest dla mnie najważniejsze.
Komentarze (14)
Żeby serce biło w tekście, ktoś powiedział to w końcu :) Szczere uczucie? Tego w dzisiejszych czasach jest coraz to mniej, ale zaczyna isę to zmieniać (co prawda zawsze było tak samo że nie wiedzieliśmy jak czuć się rano ) No cóż nie lubię pisać o miłości bo w moim sercu zło gości heh :) Wiersz fajnie napisany, rymy są ciekawe :) No cóż ci dam? Pięć bo jest ze mnie taki cham :D
Dziękuję za miłą ocenę, a może spróbowałbyś napisać o uczuciach? Pisanie zmienia człowieka, pomaga wylać uczucia i uczy rozmawiania o nich, a to też jest bardzo ważne, bo tak się porozumiewa wkońcu z drugą połówką. Szczerych uczuć już prawie nie ma, racja. Tylko liczy się ustawione życie, a szczęście odchodzi w zapomniane, bo "syntetycznie" też się da zapewnić sobie szczęście, na przykład pieniędzmi :')
E dziwny temat :) Wybacz ale pisanie o uczuciach (co prawda piszę o strachu,honorze i tak dalej ) ale miłość to nie moja działka że tak ujmę :)
Upadły(D.F) Życzę żebyś się zakochał :)
Julio podziękuje ale wolałbym nie :)
Dopadnie Cię to wkońcu :)
Nie ma takiej możliwości gdy kamienne serce u człowieka gości :D
Kiedy ta jedyna się przywita, miłość w sercu Ci rozkwita :)
Jeżeli ktoś miłość od siebie odpycha nigdy do serca takie coś nie zawita :)
Zawita i to prędko lecz nie zorientujesz się kiedy myślisz, że kamienie leżą na sercu ciężko
Sądzę że nie bo tylko bóg takie coś może uczynić lub tylko on o mojej odporności wie ^^
Bóg się w te sprawy nie miesza, to serce samo się przy tej jedynej spesza ;)
A jednak jest ciut w tym prawdy, bo nie tylko ja lecz obawia się boga każdy :)
Jak ktoś nie wierzy, to strachu nie dzierży ;p
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania