.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Ramzes 08.03.2017

    Piękne - nie mam nic więcej do dodania:) 5

  • Noren72 08.03.2017

    Dziękuję

  • BezimiennaOna 08.03.2017

    Ma coś w sobie, jakąś tajemnice, coś pięknego :) 5

  • Noren72 08.03.2017

    Dziękuję

  • Pan Buczybór 08.03.2017

    "Stworzona moimi dłońmi,

    jak naczynie z gliny

    chłoniesz mnie całą powierzchnią."

    Mocne. Świetny wiersz. 5

  • Noren72 08.03.2017

    Dziękuję:)

  • KarolWes 08.03.2017

    Nic dodać nic ująć. 5

  • Noren72 08.03.2017

    Dziękuję

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania