Miłosne Rozterki - 3 - To ten jedyny?

Siemka ! a o to następna część !!!!

 

Perspektywa Matiego :

Po chwili wróciłem z Napojami a Natalka siedziała nadal siedziała na Kanapie i nawet nie zauważyła że już jestem. Zacząłem się zastanawiać o czym ona może tak rozmyślać … Położyłem szklanki przed nią na stoliku i dopiero w tedy mnie spostrzegła.

- O już jesteś – powiedziała trochę zdziwiona.

- A co stęskniłaś się – Po tych słowach wybuchliśmy śmiechem

- No jeszcze nie. Wiesz co poznałam twoją siostrę-zakomunikowała mi i dodała już trochę innym totem- I pomyliła mnie z twoja dziewczyną .

Uśmiechnąłem się szeroko a ona patrzyła się na mnie pytającym wzrokiem. Co ja mam jej powiedzieć ? Mówiłem Julce że poznałem taką ładną Natalie a wcześniej że pozna moją dziewczynę. Małej coś się pomieszało a ja nie wiedziałem jak to powiedzieć Natalii.

- Hmm, Małej pewnie coś się pomyliło. Bo ja nie mam już Dziewczyny- Skłamałem – A mówiłem jej ostatnio że poznałem Ciebie.- Jakoś wybrnąłem z Sytuacji.

- Ooo, to bardzo mi przykro

- No ale czego ?

- Że rozstałeś się z Dziewczyną

Jej jest Przykro ? I to z takiego powodu ??? Myślałem że się ucieszy . Teraz dokładniej przyjrzałem się jej : Mimika twarzy wyrażała trak jakby współczucie co mnie zdziwiło ale gdy spojrzałem w jej oczy to dopiero miałem Mętlik w głowie. Jej Pięknych zielonych oczach widziałem: Ulgę ? Troskę ? i po prostu Szczęście ? Czyżby w głębi duszy się ucieszyła lub była zazdrosna ? – Tym razem jeszcze szerzej się uśmiechnąłem. Ale uświadomiłem sobie też że muszę załatwić sprawę z Angelom i zerwać z nią bo tak naprawdę nigdy jej nie kochałem ale i tak będzie mi ciężko bo traktowałem ją Zawsze jak przyjaciółkę albo coś w tym stylu.

 

Natalia :

Na wieść że nie ma już dziewczyny bardzo mi ulżyło ale nie wiem czy się nie wydałam, próbowałam udawać że mu współczuje i W ogóle ale ciężko było. „ Miłość od pierwszego wejrzenia ? Hahaha ! Jak go pierwszy raz zobaczyłam to myślałam że go uduszę za to że mnie uderzył piłką . To raczej była nienawiść od pierwszego spojrzenia choć nie dałam po sobie tego poznać gdyż nie chciałam robić na Plaży „Sceny” . Ale jak to mówią Od nienawiści do miłości- I wybuchłam śmiechem

- O co chodzi ?- Mati był Zdezorientowany

- Eeee- wydukałam próbując się opanować – Coś mi się przypomniało . Możemy zacząć Korki ?

-Okey

******Około 45 Minut Później ******

Przerobiliśmy większość materiału. I zaczęliśmy się śmiać i wygłupiać . Nagle zwrócił się do mnie „ Mała” Więc wzięłam poduszkę i go nią walnęłam . On mi oddał a ja go jeszcze raz i to mocniej.

- Ooo, tego to ci nie wybaczę – pogroził mi palcem i Szarmancko się uśmiechną.

Zaczął mnie łaskotać. I jakoś tak wyszło że się do niego przybliżyłam aż czułam jego świeży oddech. Też zaczęłam go Gilgotać i jakimś cudem znalazłam się na nim.” Stop- stop, tego już za wiele. Prawie go nie znam ! „ Po chwili ogarnęłam się i spoważniałam . Zeszłam z niego i już miał coś powiedzieć ale mój telefon wydał z siebie dźwięk – Przyszedł SMS . Wstałam z Sofy podeszłam do stolik tam gdzie leżał mój telefon i odczytałam Smsa . Był od Nikoli . # Hej, mamy poważny problem ! Ada chyba naprawdę zachorowała na anoreksje. Nawet nie wiesz jaką scenę mi dziś urządziła w sklepie. .. ? #

Zatkało mnie… Oczywiście że podejrzewałam takie coś u niej ale myślałam że to tylko moja wyobraźnia ale teraz gdy Ada następny raz Urządziła awanturę Nikoli wiedziałam że się nie mylę. Martwię się o nią ! Nagle czuje na sobie czyjś wzrok . Odwróciłam się i zauważyłam że Mateusz stoi za mną tak że na pewno mógł przeczytać Smsa i świdruje mnie wzrokiem .

- Ada to ta wasza Kumpela ? – Spytał

-Taaaak, przyjaźnimy się już prawie 4 lata –Odparłam – Wiesz co ja chyba już będę się zbierać

- JUŻ ?

-Noo, już nie będę mogła się skupić na nauce a i tak wystarczająco nad użyłam twojej gościnności

- Nie przesadzaj. Oj Zostań jeszcze trochę- Prosił ale zaraz się podał bo wiedział że mnie nie przekona- OK. To odprowadzę cię przez park i przy okazji zjemy lody

- Hmmm, no dobra bo nie dasz mi spokoju – pokazałam mu język a on tylko się uśmiechną .

Wychodziliśmy już z domu gdy nagle poczułam że cos mnie ciągnie za rękę to była mała Julka.

-Czemu już idziesz ? Ploseee zostań ze mną !!!- Wyszczebiotała

-Oj Julcia ,nie zamęczaj Natalii- Chłopak wziął ją na ręce

-Ale przyjdziesz do mnie jeszcze ??? I pobawisz się ze mną ! ?- Spytała

-No jak twój brat mnie kiedyś zaprosi – Tu na niego spojrzałam

- Oj zaproszę, o to się nie martw

 

**** 15 minut później ****

Mateusz :

Szliśmy po parku jedząc lody które każdy sam sobie kupił bo Natalia nie chciała żebym jej postawił… Jest uparta ale to dobrze. Nie jest taka jak większość dziewczyn czyli PUSTA i ŁATWA. Tylko Zbuntowana i lubi walczyć o swoje. Nawet nie dała mi za siebie zapłacić … Gdy już wychodziliśmy z Parku zadzwonił do mnie telefon . Była to Angela i Niewiedziałem co zrobić o głupio było nie odbierać ale przy Natalii nie bardzo mogłem rozmawiać… W końcu po 3 razie Ona zwróciła się do mnie :

- Czemu nie odbierzesz?

- Oj, bo ten ktoś może poczekać teraz jestem tu i z tobą . Więc chce się Tobą nacieszyć

- Ale to może być coś ważnego, Ty odbierz a ja pójdę po wodę do sklepiku

Przytaknąłem a ona odeszła. Odebrałem

- Halo – zacząłem

- Hej Kotek

- Eee, no cześć

- Co ty taki nie w Humorze ?

- Jakoś, tak nie dawno go straciłem.

- No Dobra to jest w tej chwili mało ważne… Bo mam do ciebie pilną sprawę !!!

- Coś się stało ?

- No oczywiście. Mam problem

- Jaki ?

- No bo wiesz… Mógłbyś mi pożyczyć kasę bo muszę sobie kupić sukienkę na naszą następną randkę i potrzebuje paru TYSIĘCY.

„ A ta tylko Jednym…. KASA I KASA ! Tylko tyle się dla niej liczy . Muszę jej w końcu powiedzieć że z nami koniec i tyle „

- Angela, nie dam ci pieniędzy

- Oj , nie błądzi takim Dusi Groszem, Swojej dziewczynie nie dasz i to Jeszcze po to bym ubrała się ładnie na Radkę z tobą ?

- Nie o to chodzi że oszczędzam a o to że następnej Randki Nie będzie .

- Nawet tak nie żartuj Skarbie !

- Angela proszę cię, Z nami to koniec. Miałaś się dowiedzieć o tym inaczej ale nie dajesz mi innego wyboru. Przepraszam cię ale z tego już nic nie będzie .

Byłem z siebie dumny i już nie miałem tego ciężaru na sercu że okłamuje Nati.

- Dupek z ciebie wiesz !

- Angela…

Po chwili chyba uświadomiła sobie że nie tędy droga.

- Przepraszam Kochanie- Powiedziała- Spróbujmy od nowa

- Nie, nie będę ci robił nadziei . Ja cię nie Kocha. Wybacz i Żegnaj

Rozłączyłem się i dopiero teraz zauważyłam że Natalia stoi obok i uważnie mi się przygląda.

- Już skoczyłeś rozmawiać ? – patrzała na mnie dziwnym wzrokiem

- Tak- powiedziałem szczerze- To moja BYŁA dziewczyna . Chyba miała nadzieje że nadal będziemy z sobą

- Nie za ostro ją potraktowałeś ?

- Tylko tak mogła to wszystko zrozumieć

Zakończyliśmy ten temat i rozmawialiśmy o czymś innym śmiejąc się . Gdy już byliśmy pod jej domem , Zapytałem :

- Jedziesz na ta kilku dniowa wycieczkę ?

- Do Francji ? Chyba tak, a czemu pytasz

- Bo Mam jechać jako opiekuna ale nie wiedziałem czy warto jechać

- Ciocia cię poprosiła ?

- Tak mnie , Adriana i Kacpra

- AHA, muszę już iść .Żegnaj- powiedziała

- Pa- mówiąc to odchyliłem głowę tak żeby pocałowała mnie w policzek a gdy tylko jej usta się zbliżały, przekręciłem głowę tak że nasze usta były już złączone w pocałunku .TO BYŁA CHWILA-JEDEN NAMIĘTNY POCAŁUNEK ! Ale ona się opamiętała i lekko mnie odepchnęła . Ja tylko Szepnełem jej do Ucha : „PRZEPRASZAM” i odszedłem.

 

Natalia :

To było piękne. Niesamowite. Rozkoszne. Cud. Po prostu nigdy takiego czegoś nie przeżyłam a jednak nie chciałam żeby mnie całował przyjaciel tylko chłopak którym mógł by być „ Ale Teoretycznie” – powiedział mi głos w mojej głowie a jednak serce czuło coś innego. Serducho mi podpowiadało że na pewno mógł by nim być. Stałam tak jeszcze przez chwile Jakbym nie mogła się ruszyć. Sparaliżowało mnie – Cały czas myślałam o nim i o tym pocałunku

 

Dzięki za Komentarze. Przepraszam żę długo nie dodawałam ale sami wiecie rok szkolny się zaczoł . Zachęcam do Komentowania i miłech dni w szkole :)

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (1)

  • Naha 06.09.2014
    Czekam z niecirpliwością na dalsze części ^^

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania