Lubię czytać Twoje opowiadania. Masz wyborny talent ale to nie zmienia dla mnie faktu, że trudno jest się doszukać czasem emocji w tych opowiadaniach. Jak byś pisał na sucho, masz świetny warsztat ale dla mnie nie ma w tym żadnej drobnej pomyłki uczuciowej, mogła by się kiedyś wkraść jakieś emocje. Dam 4
Anonim25.01.2015
Dziękuję! - chciałbym, Prue, byś przeczytała co napisałem w komentarzu pod Plac Zabaw - byłbym wdzięczny i zobowiązany.
Masz trochę za "idealny" styl. Nie wiem czy mogłabym przeczytać "jednym tchem" książkę, która byłaby w podobny sposób napisana, co oczywiście nie zmienia faktu, że opowiadanie bardzo mi się podobało :)
Komentarze (9)
bardzo elegancka treść 5 :)
A dziękuję! :)
Wiem, że dużo nie skomentowałam ale dobrałam jedno a precyzyjne słowo. Tak jak czułam :)
Nie ma ciśnienia, cieszę się, że się podobało ;)
I udało Ci się, brawo. Zejść oczywiście i świetnie to opisać. Daję 5 :)
Oj tam, oj tam!
Dziękuję :)
Lubię czytać Twoje opowiadania. Masz wyborny talent ale to nie zmienia dla mnie faktu, że trudno jest się doszukać czasem emocji w tych opowiadaniach. Jak byś pisał na sucho, masz świetny warsztat ale dla mnie nie ma w tym żadnej drobnej pomyłki uczuciowej, mogła by się kiedyś wkraść jakieś emocje. Dam 4
Dziękuję! - chciałbym, Prue, byś przeczytała co napisałem w komentarzu pod Plac Zabaw - byłbym wdzięczny i zobowiązany.
Masz trochę za "idealny" styl. Nie wiem czy mogłabym przeczytać "jednym tchem" książkę, która byłaby w podobny sposób napisana, co oczywiście nie zmienia faktu, że opowiadanie bardzo mi się podobało :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania