0Autor: RadeksCzytano 789 razyData dodania: 29.09.2017
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić29
Fajna rymowanka, nie powiem :) prawda z tego oczywista nie pisz nigdy do ministra Takie zakończenie utrzyma zbliżony szyk do reszty wiersza. Niezobowiązująca sugestia, pozdrawiam
Dzięki A wiesz, że pierwotnie było: Prawda z tego oczywista Chcesz tragedii, do ministra Przedobrzyłem :) pierwsza myśl jak widać najlepsza. Poprawię jak siądę do komputera, pozdrawiam.
Końcowe dwa wersy - sam wiesz, co i jak )))) Poza tym dobre. Fajna satyrka. Pozdrawiam )))
Wiem, poprawię :) pozdrawiam
Tekst ów mi się podoba .**** Pozdrawiam
Miło słyszeć, czytać właściwie
O, ironio :) super - 5
Dzięki :)
Bardzo na czasie, a zakończenie jak filmie Bareji. Za satyrę udaną 5. Pozdrawiam.
Szkoda trochę, że to nie czysta fikcja, pozdrawiam
Radeks tak, to nawet bardzo przykre :(
Dokładnie jak Adam T - spieprzyłeś dwoma ostatnimi wersami a tak fajnie było ;( obniżam Ci do 4,5! ;)
No cóż, nobody's perfect, poprawię się :)
Niezłe. I przytaknę poprzednikom, co do dwóch ostatnich wersów, gubią rytm. 5
Poprawiłem :) pozdrawiam
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (15)
Fajna rymowanka, nie powiem :)
prawda z tego oczywista
nie pisz nigdy do ministra
Takie zakończenie utrzyma zbliżony szyk do reszty wiersza. Niezobowiązująca sugestia, pozdrawiam
Dzięki
A wiesz, że pierwotnie było:
Prawda z tego oczywista
Chcesz tragedii, do ministra
Przedobrzyłem :) pierwsza myśl jak widać najlepsza. Poprawię jak siądę do komputera, pozdrawiam.
Końcowe dwa wersy - sam wiesz, co i jak )))) Poza tym dobre. Fajna satyrka. Pozdrawiam )))
Wiem, poprawię :) pozdrawiam
Tekst ów mi się podoba .**** Pozdrawiam
Miło słyszeć, czytać właściwie
O, ironio :) super - 5
Dzięki :)
Bardzo na czasie, a zakończenie jak filmie Bareji. Za satyrę udaną 5.
Pozdrawiam.
Szkoda trochę, że to nie czysta fikcja, pozdrawiam
Radeks tak, to nawet bardzo przykre :(
Dokładnie jak Adam T - spieprzyłeś dwoma ostatnimi wersami a tak fajnie było ;( obniżam Ci do 4,5! ;)
No cóż, nobody's perfect, poprawię się :)
Niezłe. I przytaknę poprzednikom, co do dwóch ostatnich wersów, gubią rytm. 5
Poprawiłem :) pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania