0

 

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Fajna rymowanka, nie powiem :)

    prawda z tego oczywista
    nie pisz nigdy do ministra

    Takie zakończenie utrzyma zbliżony szyk do reszty wiersza. Niezobowiązująca sugestia, pozdrawiam

  • Radeks 29.09.2017

    Dzięki
    A wiesz, że pierwotnie było:

    Prawda z tego oczywista
    Chcesz tragedii, do ministra

    Przedobrzyłem :) pierwsza myśl jak widać najlepsza. Poprawię jak siądę do komputera, pozdrawiam.

  • Adam T 29.09.2017

    Końcowe dwa wersy - sam wiesz, co i jak )))) Poza tym dobre. Fajna satyrka. Pozdrawiam )))

  • Radeks 29.09.2017

    Wiem, poprawię :) pozdrawiam

  • Dekaos Dondi 29.09.2017

    Tekst ów mi się podoba .**** Pozdrawiam

  • Radeks 29.09.2017

    Miło słyszeć, czytać właściwie

  • colorless_love 29.09.2017

    O, ironio :) super - 5

  • Radeks 29.09.2017

    Dzięki :)

  • Violet 29.09.2017

    Bardzo na czasie, a zakończenie jak filmie Bareji. Za satyrę udaną 5.
    Pozdrawiam.

  • Radeks 29.09.2017

    Szkoda trochę, że to nie czysta fikcja, pozdrawiam

  • Violet 29.09.2017

    Radeks tak, to nawet bardzo przykre :(

  • Karawan 29.09.2017

    Dokładnie jak Adam T - spieprzyłeś dwoma ostatnimi wersami a tak fajnie było ;( obniżam Ci do 4,5! ;)

  • Radeks 29.09.2017

    No cóż, nobody's perfect, poprawię się :)

  • Nerd 29.09.2017

    Niezłe. I przytaknę poprzednikom, co do dwóch ostatnich wersów, gubią rytm. 5

  • Radeks 02.10.2017

    Poprawiłem :) pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania