MISKA
Chcę zapytać tylko panie.
Bo faceci mają tupet.
Robiąc rano im śniadanie.
W czym podacie panom zupę?
Albo w obiad, gdy pan przyjdzie.
Ściągnie kurtkę oraz bluzę.
A gdy pani z kuchni wyjdzie.
W czym mu poda pyry luzem?
Każdy myśli o talerzu.
Tym głębokim, a nie płytkim.
Można też mi nie dowierzać.
Brać mnie można też, na spytki.
Lecz odpowiedź jest dość prosta.
Powiem więcej, oczywista.
Nagrodzonym można zostać.
A nagrodą będzie miska.
Komentarze (3)
Fajne, dowcipne, wcale nie takie proste jak sie wydaje 5
Najlepsza jest miska ze zdjeciem pupila/męża/faceta/ tudzież z imieniem bądź przezwiskiem. Pojemność adekwatna do paszczy.
Pozdrawiam ;) Fajnie było.
Miseczki są bardzo sympatyczne. Porcelanowe, gliniane, metalowe i są różnokolorowe i w różne wzorki. Są też jednorazowe. Dzisiaj są modne bardzo duże talerze z małą zawartością. Tekst bardzo trafiony i wywołał u mnie uśmiech. I chyba będę lubić miski. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania