Od kilku lat, szybko rośnie ilość oraz aktywność manipulatorów, stalkerów, nachodzicieli, obgadywaczy i oszczerców. Są różnej płci i wieku. Zafałszowują fakty i historię, tworzą i rozsiewają plotki i fake newsy. Zachowują się podobnie jak zombi, albo jak opętani przez coś chyba tak bardzo złego, jak się tylko da. 5, pozdrawiam
Komentarze (3)
Dobra, trochę zabawne, a może źle odczytałem xd. No, nawet niezłe spostrzeżenia
Od kilku lat, szybko rośnie ilość oraz aktywność manipulatorów, stalkerów, nachodzicieli, obgadywaczy i oszczerców. Są różnej płci i wieku. Zafałszowują fakty i historię, tworzą i rozsiewają plotki i fake newsy. Zachowują się podobnie jak zombi, albo jak opętani przez coś chyba tak bardzo złego, jak się tylko da. 5, pozdrawiam
Dzięks
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania