...

,,,

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Pan Buczybór 18.05.2021

    Dobra, trochę zabawne, a może źle odczytałem xd. No, nawet niezłe spostrzeżenia

  • Piotrek P. 1988 18.05.2021

    Od kilku lat, szybko rośnie ilość oraz aktywność manipulatorów, stalkerów, nachodzicieli, obgadywaczy i oszczerców. Są różnej płci i wieku. Zafałszowują fakty i historię, tworzą i rozsiewają plotki i fake newsy. Zachowują się podobnie jak zombi, albo jak opętani przez coś chyba tak bardzo złego, jak się tylko da. 5, pozdrawiam

  • Andi Perry 18.05.2021

    Dzięks

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania