Młot na psychopatów - Malleus Psychopathiorum

Kiedy spotkasz w życiu psychopatę, uważaj na niego jak na terrorystę z ładunkami przy pasie. Terrorysta zabiera co najwyżej ciało i życie. Psychopata może zniszczyć Twoją psychikę.

Po pierwsze wstrzymaj się z rozmową z psychopatą. Ludzie, którzy przeszli specjalne przeszkolenie mogą z nim bezpiecznie rozmawiać - psychologowie, psychiatrzy kliniczni. Czy jak znajdziesz niewypał w lesie próbujesz go sama/ sam rozbroić? Nie. Dzwonisz na policję lub do patrolu saperskiego. I oni co roku giną podczas rozminowania.

Jak rozpoznać psychopatę? To jest zwykły człowiek, jak ja i Ty. Może i Ty nim jesteś, tylko o tym nie wiesz.

Poziomy :

Pierwszy:

- Manipulacja. To chleb powszedni psychopaty. Delikatnie lub bardziej nachalnie manipuluje, aby osiągnąć swoje chore cele.

- Perswazja. Ucieka się do niej, kiedy manipulacja niczego nie daje lub daje mizerne efekty.

- Terror. To ostatni szczebel wpływania na ludzi. Ładunki wybuchowe, ataki terrorystyczne, przecinanie kabli telefonicznych, ataki hakerskie.

 

Poziom drugi:

Wpływ na świadomość

- Ośmieszanie. Obrzydza i sprawia, że wstydzisz się tego co robisz. Na przykład nosisz pejsy, bo tak każe Ci twoja religia.

- Obrzydzanie. Na przykład tolerujesz LGBT, ale jesteś hetero. Więc psychopata, może straszyć, że zgwałcą Cię geje.

- Ośmieszanie ludzi, których cel ataku szanuje. Plotki. Na przykład wymyślanie kłamstw na temat obcych ludzi. Na przykład, że się nie myją i brzydko pachną.

 

Poziom trzeci - ostateczny:

"Zwykła" "eliminacja" ludzi. Czyli Holocaust, Wołyń, Columbine, "I don't like Mondays".

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Pan Buczybór rok temu
    Dobra, trochę zabawne, a może źle odczytałem xd. No, nawet niezłe spostrzeżenia
  • Od kilku lat, szybko rośnie ilość oraz aktywność manipulatorów, stalkerów, nachodzicieli, obgadywaczy i oszczerców. Są różnej płci i wieku. Zafałszowują fakty i historię, tworzą i rozsiewają plotki i fake newsy. Zachowują się podobnie jak zombi, albo jak opętani przez coś chyba tak bardzo złego, jak się tylko da. 5, pozdrawiam
  • Andi Perry rok temu
    Dzięks

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania