Modlitwa
Znasz mnie najlepiej Panie Boże,
wszak lepiej niż ja samą siebie.
Wierzę, że Panie mi pomożesz
pozdrowić kogoś, kto jest w Niebie.
Zapytaj proszę jak się czuje
i czy na pewno jest tam błogo?
Czy czegoś może jej brakuje?
A może jej brakuje kogoś?
Błagam Cię Panie, podaj rękę,
jeśli pomocy jej potrzeba.
Uspokój proszę mą udrękę
i uchyl dla mnie rąbek Nieba.
Bym ją zobaczyć mogła chwilę,
usłyszeć i rozmową cieszyć.
W spowiedzi Boże czoło chylę.
Chciej mnie wysłuchać i rozgrzeszyć.
Komentarze (7)
Piękna. Na listopadowy czas...
Dziękuję ;)
Piękna
Dziękuję. Pozdrawiam ;)
Zapytaj proszę jak się czuje
i czy na pewno jest tam błogo?
Czy czegoś może jej brakuje?
A może jej brakuje kogoś?
Jakie to piękne
;))
W punkt ! Bardzo mi się podoba
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania