Modlitwa

Znasz mnie najlepiej Panie Boże,

wszak lepiej niż ja samą siebie.

Wierzę, że Panie mi pomożesz

pozdrowić kogoś, kto jest w Niebie.

 

Zapytaj proszę jak się czuje

i czy na pewno jest tam błogo?

Czy czegoś może jej brakuje?

A może jej brakuje kogoś?

 

Błagam Cię Panie, podaj rękę,

jeśli pomocy jej potrzeba.

Uspokój proszę mą udrękę

i uchyl dla mnie rąbek Nieba.

 

Bym ją zobaczyć mogła chwilę,

usłyszeć i rozmową cieszyć.

 

W spowiedzi Boże czoło chylę.

Chciej mnie wysłuchać i rozgrzeszyć.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • Grisza dwa lata temu

    Piękna. Na listopadowy czas...

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Dziękuję ;)

  • tedi75 dwa lata temu

    Piękna

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Dziękuję. Pozdrawiam ;)

  • Noela dwa lata temu

    Zapytaj proszę jak się czuje
    i czy na pewno jest tam błogo?
    Czy czegoś może jej brakuje?
    A może jej brakuje kogoś?
    Jakie to piękne

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    ;))

  • KaMaRo dwa lata temu

    W punkt ! Bardzo mi się podoba

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania