Modlitwa do miłosiernego Boga o dobro Polski

Czcigodny Panie Boże!

 

Spraw Twoją boską mocą, by wszyscy w Polsce zostali braćmi i siostrami. Nikt z Polaków nie zrani drugiego. Niech wszyscy będą natchnieni Twoją mocą i w Polsce zapanuje pokój. Odetnij wszystkie chwasty, które jak jad diabłów zatruwają nasze dusze i pozwól nam walczyć dla naszego zbawienia. Polska powstanie niczym Feniks z popiołów. Panie Boże, wyzwól Polaków i Polki od grzechów. Wyzwól nas ze zła, śmierci i nienawiści. Niech Wisła popłynie nektarem i każdy Polak poczuje, że żyje w kraju pełnym dobrych ludzi. Panie Boże, wysłuchaj proszę mojej modlitwy do Ciebie. Twoja miłość doda Polakom siły i otuchy do wiary.

 

Amen

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 16

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Vampire Fangs godzinę temu

    Dziękuję za 5! Mam nadzieję, że moja modlitwa nikogo nie obrazi.

  • Szatan godzinę temu

    Wzruszyłem się.

  • ❤ Bożenka❤ godzinę temu

    BRAWO!!

  • Vampire Fangs

    Dziękuję za tyle piątek! Jesteście super😉😉😉

  • realista

    VF. Módl się i pracuj a będziesz zbawiony. Modlitwa bez uczynków jest martwa.
    Z samego patrzenia na jedzenie nie będziesz nasycony. Modlitwa o wygraną w Lotto,
    bez skreślenia i wysłania kuponu jest tylko ułudą. Bóg da ci natchnienie. co masz wybrać.
    A może wygrana będzie dla ciebie utrapieniem, i Bóg cię uchroni dla twojego dobra.
    Święty Paweł pisze w Liście do Tesaloniczan: „Kto nie chce pracować, niech też nie je.
    Słyszymy bowiem, że niektórzy wśród was postępują wbrew porządkowi: wcale nie pracują,
    lecz zajmują się rzeczami niepotrzebnymi. Tym przeto nakazujemy i napominamy w Jezusie Chrystusie,
    aby pracując ze spokojem własny chleb jedli".
    Bez pracy nie ma chleba i kołaczy.
    Kolosan 3, 23–24: "Wszystko, co czynicie, z serca czyńcie jak dla Pana, a nie dla ludzi, wiedząc, że od Pana otrzymacie dziedzictwo jako zapłatę".
    Psalm 128, 2"Bo z pracy rąk swoich będziesz pożywał, będziesz szczęśliwy i dobrze ci będzie."
    Pozdrawiam i życzę równowagi między uczynkami i modlitwą.

  • Ale jak wszyscy zostaną braćmi i siostrami to z kim Polacy będą się rozmnażać? Wyczuwam podstęp.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania