Mogę być
Co mogę Ci dać?
Skoro masz już sławę i blask
I zdobyłeś już każdą z tych skalnych gór
Które jak drzewa w lesie otaczają, nas
Zasłaniając, nam siódme niebo.
Powiedz czy wierzysz w miłość?
Wielką i bezgraniczą pani,
Która wiele razy zrani, nas
Nim odda nam siebie.
Ja wiem, że ty też się boisz,
Że nie damy rady ze sobą być,
Ale jeśli zabraknie nam odwagi
Ja powiem, że...
Mogę być twoją nocą i dniem
Mogę czuwać przy tobie, gdy nie przychodzi sen
Mogę być Twoją modlitwą i przekleństwem,
Kiedy rozminiesz się ze szczęściem
Mogę być nadzieją, kiedy na kieliszka dnie
Nie ma już nic
Tylko pozwól mi
Wtedy przy Tobie być.
Komentarze (10)
Romantyczne :) 5
Dzięki
Tina! Talent, talent i jeszcze raz talent. Dostajesz mało znaczącą 5. Istotniejsze jest to, że władasz cudownym piórem (klawiaturą).
Miło mi to słyszeć
Trafiło do mnie. Przepiękny wiersz :) jak na razie najlepszy jaki u Ciebie przeczytałam. Nie wiem skąd masz tą wenę :) 5
Wena sama przychodzi. Tego nie da się wytłumaczyć :)
Każdy potrzebuje tej drugiej połówki i nie chcąc także, aby się za daleko oddalić... 5
Dzięki za wizyte.
Znalazłam się w siódmym niebie. Nie wiem po co 5 ale leci. Bo wszysto widać i czuć. Pozdrawiam i miłego dnia życzę
Dzięki :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania